Zimowe szaleństwo na stoku jeszcze przed Tobą? Zajrzyj koniecznie do sklepów Decathlon, gdzie znajdziesz nową kolekcję marki Wed`ze. Niebanalne wzornictwo, styl i przede wszystkim jakość, za którą stoi pasja do sportu
2019-01-16 00:00
Udostępnij
Snowboardowe szaleństwo

Team snowboard

W związku z coraz większym gronem miłośników snowboardingu, co sezon w sklepach sportowych pojawią się nowe oferty sprzętu, ubrań i akcesoriów, obfitujące w niebanalne, energetyczne wzory i kolory. W tym roku jest podobnie! Projektanci marki Wed`ze w kolekcji ubrań dedykowanej snowboardzistom postawili przede wszystkim na funkcjonalność – wodoodporne, oddychające tkaniny, które jednocześnie umożliwiają swobodę ruchów. Atrakcyjne wzory i kolory to drugi, niepodważalny atut. Możemy mieć pewność, że tej zimy nie pozostaniemy niezauważeni na stoku!

Energia kształtu i koloru

Deski snowboardowe dają  projektantom duże pole manewru jeśli chodzi o wzornictwo. W sklepach Decathlon znajdziemy szeroki przekrój desek  - zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

Deska dla kobiet rozpoczynających swoją przygodę ze snowboardem, Serenity 100 jest doskonała na trasę i na każdy rodzaj śniegu. Giętki flex oraz łagodny shape zapewnia jej dobrą nośność w puchu i lekką zrywność we freestyle`u. Natomiast żywe kolory z pewnością przykują niejeden wzrok!

Dla zaawansowanych snowboardzistów, eksperci Wed`ze zaprojektowali m.in. deskę All Mountain Freestyle Endzone Park&Ride – model dedykowany mężczyznom. Symetryczne taliowanie umożliwia jazdę w obu kierunkach. Deska o kształcie Twin Tip pozwala na zabawę bez kompromisów. Snow Park, krawędziowanie na trasie, czy puch poza trasą – wszystkie chwyty dozwolone!

snowboard

Styl tkwi w szczegółach

Jeżeli poddaliśmy się snowboardowemu szaleństwu i kompletujemy niezbędny sprzęt, pamiętajmy, że najważniejsze jest bezpieczeństwo. Dlatego na zimowy wypad zabierzmy ze sobą kask i gogle. Biorąc pod uwagę szeroki wachlarz produktów do wyboru, z pewnością wybierzemy gadżet, który będzie stanowił dla nas nie tylko element bezpieczeństwa, ale również nada charakter całej sportowej stylizacji.

Pamiętajmy, że wszystkie deski snowboardowe zostały zaprojektowane z myślą o konkretnej nawierzchni oraz poziomie zaawansowania. Jeżeli nie będziemy pewni, na który model się zdecydować, pracownicy sklepów Decathlon z przyjemnością nam doradzą i pomogą dobrać zarówno sprzęt, jak i niezbędne akcesoria.