fit.pl mobile logo

Szukasz zegarka z pulsometrem? Pomyśl o Casio G-Shock

Współczesne zegarki nie służą już tylko do odmierzania czasu. Zaawansowane modele wyposażone są w szereg przydatnych funkcji, które docenią osoby lubiące aktywne spędzanie czasu wolnego. Wśród takich opcji można wymienić pulsometr, dzięki któremu będziesz mógł kontrolować parametry życiowe w trakcie treningu i podczas spoczynku. Szukasz zegarka z funkcją mierzenia pulsu? Sprawdź te modele G-Shock!

Gdzie kupić zegarki G-Shock?

Casio to marka, która cieszy się popularnością na całym świecie. Nie ma więc problemu z dostępem do zegarków G-Shock zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Problem stanowią jednak podróbki, które zalewają rynek i nie mają nic wspólnego z oryginalnymi zegarkami G-Shock. Takie produkty przypominają wyglądem markowe czasomierze, ale nie mają funkcji typowych dla danego modelu. Nie możesz więc oczekiwać, że falsyfikat będzie wyposażony w pulsometr lub że będzie on działał, jak należy.

Oryginalne zegarki G-Shock – sklepy internetowe

Jeżeli zależy Ci na tym, aby nabyć markowy produkt, powinieneś zrezygnować z ofert wystawianych przez prywatnych sprzedawców. Aby mieć pewność, że zakupiony zegarek pochodzi z legalnego źródła, skorzystaj z usług sprawdzonego sklepu jak np. ZegarkiCentrum oferujący zegarki G-Shock. Tylko wtedy masz gwarancję, że wybrany przez Ciebie model będzie posiadał wszystkie funkcje. Znajdziesz tam zegarki G-Shock męskie nie tylko z pulsometrem, ale także innymi opcjami, które będą wspierały Twoją aktywność. Które z nich są warte uwagi?

Zegarek G-Shock z pulsometrem


Jednym z modeli, które wyposażone są w funkcję pulsomierza, jest ten zegarek G-shock Original GBD-H1000-4. To zaawansowany technologicznie czasomierz, który ma wiele opcji niezwykle przydatnych podczas uprawiania aktywności fizycznych. Do dyspozycji masz np. krokomierz, licznik kalorii oraz pamięć okrążeń. Korzystając z tych rozwiązań, będziesz mógł śledzić postępy w treningu i dokonywać pomiarów parametrów życiowych. Prezentowany zegarek G-Shock jest wstrząsoodporny i wodoszczelny, dlatego sprawdzi się nawet w trudnych warunkach.

Zegarek G-Shock Protection dla sportowców

Jeżeli szukasz urządzenia sportowego, które będzie wyróżniało się funkcjonalnością i nowoczesnym designem, powinieneś zwrócić uwagę na ten model. Prezentowany Zegarek G-Shock GA100 mimo, że nie ma funkcji pulsometru, to jest godny uwagi. Wyposażony jest m.in. w timer i stoper, a także charakteryzuje się wysoką klasą wodoszczelności. Zegarek G-Shock GA100 ma także konstrukcję antywstrząsową i podświetlaną tarczę, co jest przydatne w przypadku uprawiania sportu.

Zegarek G-Shock męski dla aktywnych osób

W tym modelu zastosowano rozwiązania, dzięki którym będziesz mógł mierzyć skuteczność treningu. Prezentowany zegarek Casio G-Shock G-Squad GBA8009A oferuje funkcje krokomierza oraz licznik spalonych kalorii. Ponadto charakteryzuje się wysokim poziomem wodoszczelności, co pozwala na uprawianie sportów wodnych bez zdejmowania urządzenia. Zegarek G-Shock męski przyciąga wzrok nowoczesnym designem oraz kolorystyką. Będzie więc modnym uzupełnieniem stylizacji.

Zegarki G-Shock z pulsometrem – czy warto?

Mierzenie pulsu to przydatna funkcja, która może Ci pomóc w kontrolowaniu wydajności organizmu podczas treningu. Wybierając czasomierz warto także, aby wyposażony był w licznik kalorii, stoper i krokomierz. Takie możliwości oferuje wiele modeli zegarków G-Shock, dlatego warto się na nie zdecydować.

 

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl