fit.pl mobile logo

Wybieramy najwygodniejsze buty sportowe na lato. Na jakie postawić?

Najcieplejsze miesiące roku sprzyjają aktywnościom na świeżym powietrzu. Jeśli coraz dłuższe dni spędzasz na rowerze, długich spacerach czy wakacyjnym zwiedzaniu, potrzebujesz butów, które zapewnią komfort. Jakie wybrać: sneakersy, trampki, a może sandały sportowe? Sprawdź, na co zwrócić uwagę przy wyborze wygodnego obuwia na lato!

Wygodne buty sportowe na lato, czyli jakie? Podpowiadamy

Niezależnie od tego, czy lato spędzamy w mieście czy na drugim krańcu świata, odpowiednio dobrane buty sportowe to podstawa! Idealne powinny być lekkie, dobrze wyprofilowane i, co najważniejsze o tej porze roku: przewiewne. Coraz wyższe temperatury za oknem wiążą się z koniecznością zadbania o nasz komfort cieplny. Dlatego przy wyborze obuwia sportowe na letnie miesiące warto upewnić się, czy materiały, z których został wykonany upatrzony przez nas model umożliwiają swobodną cyrkulację powietrza. Co poza tym? Dobra amortyzacja. Latem dni spędzamy w biegu, na długich spacerach, chodząc z kijkami albo na rowerze. Buty z amortyzacją zwiększą odczuwaną wygodę, pochłoną wstrząsy na każdym typie nawierzchni i zabezpieczą stawy. Jakie modele sprawdzą się najlepiej?

Sandały sportowe – najwygodniejsza opcja na lato

Sandały sportowe to bez wątpienia najlepsze buty na lato. Gwarantują optymalną wentylację, są lekkie, a zarazem stabilnie trzymają stopę. Dzięki temu rewelacyjnie zdają egzamin podczas codziennych aktywności: na rowerze, spacerach czy w trakcie nordic walking. Sandały sportowe to również must have na wakacje, szczególnie jeśli wybieramy się w upalne, gorące miejsce i planujemy spędzać czas aktywnie. Jakie wybrać? Strzałem w dziesiątkę będą skórzane – minimalizują ryzyko otarć i odcisków, i są najtrwalsze. Dobrym pomysłem mogą okazać się również te z paskami z materiału. Dzięki temu, że sandały sportowe to jeden z wiodących trendów sezonu bez problemu dopasujesz dla siebie model idealny.

Sneakersy z siateczki – lekkie i przewiewne buty sportowe na lato

Wolisz zakryte buty? Na lato wybierz sportowy model z cholewką z siateczki. Lekkie sneakersy z dobrą amortyzacją, wykonane z przewiewnego materiału sprawdzą się w upały i podobnie, jak sandały sportowe będą idealne na różnego typu aktywności w plenerze. Modne i wygodne propozycje znajdziesz w kolekcjach znanych marek. Przykładem będą chociażby adidas NMD, Nike Flyknit czy materiałowe modele Sprandi. Wszystkie pasują i do sportowych szortów kolarek, i do jeansów czy sukienek.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl