fit.pl mobile logo

Zbliża się mundial 2022. Bukmacherzy typują

Wielkimi krokami zbliżają się mistrzostwa świata 2022 w Katarze. Tym samym bukmacherzy prezentują swoje przewidywania dotyczące turnieju. Jak są typy na mundial 2022?

Bukmacherzy o mundialu

Najważniejszy turniej piłkarski to święto nie tylko dla fanów sportu, ale również zakładów bukmacherskich. W tym okresie gracze mogą emocjonować się meczami i obstawionymi kuponami – wszystko dla zabawy.

Zestawienia bukmacherów w Polsce obejmują m.in. przewidywania na następujące zdarzenia:

 • Kto zostanie mistrzem świata?
 • Które miejsce zajmą reprezentacje (w tym Polska)
 • Kto wyjdzie z poszczególnej grupy

Z czasem zacznie pojawiać się o wiele więcej kursów od analityków bukmacherskich, natomiast w tej chwili do turnieju pozostało jeszcze trochę czasu.

Przypomnijmy, że czołowymi legalnymi bukmacherami w Polsce są: STS, Fortuna, Betclic, Superbet, oraz forBET. Obstawiających u wymienionych operatorów, nie należy obawiać się problemów prawnych.

Mundial 2022 typy

Polskich kibiców najbardziej interesuje to, które miejsce zajmie nasza reprezentacja na mundialu w Katarze. Już teraz znamy pełen pakiet przewidywań bukmacherów dot. typów na Biało-Czerwonych. To dobre preludium przed turniejem, kiedy to obstawianie mundialu 2022 rozpocznie się na dobre.

Mundial 2022 typy na reprezentację Polski:

 • Meksyk vs Polska, kurs 2.60 na wygraną Polaków
 • Polska vs Arabia Saudyjska, kurs 1.70 na wygraną Polaków
 • Polska vs Argentyna, kurs 5.76 na wygraną Polaków
 • Polska wyjdzie z grupy na pierwszym miejscu, kurs 5.50
 • Polska wyjdzie z grupy z drugiego miejsca, kurs 1.90
 • Polska zagra w 1/16 turnieju kurs 2.25
 • Polska zagra w 1/8 turnieju, kurs 4.50
 • Polska zagra w 1/4 turnieju, kurs 13.00
 • Polska zagra w finale turnieju, kurs 42.00
 • Polska wygra mundial, kurs 120.00

Polacy nie są faworytami do wygrania z Meksykiem, jednakże bukmacherzy dają im szanse na wyjście z grupy z drugiego miejsca. Pierwsza lokata wydaje się wykluczona. Powinniśmy poradzić sobie z Arabią Saudyjską bez większych problemów, ale z Argentyną według analityków nie mamy czego szukać.

Zagranie w ćwierćfinale turniej, czyli powtórzenie sukcesu z EURO 2016 zostało wycenione na 1 do 4,5. Mieści się to zatem w granicach wyobraźni specjalistów pracujących w zakładach bukmacherskich. Sytuacja wydaje się nie do przewidzenia, jeśli chodzi o fazy od półfinału w górę. Tam się nie znajdziemy, a już na pewno nie wygramy mistrzostwa świata.

Kto wygra mistrzostwa świata 2022?

Wielkie nacje piłkarskie z reguły są typowane do zwycięstwa największych turniejów piłkarskich. Nie inaczej jest przed mistrzostwami w Katarze. Historia pokazuje, że niespodzianki się zdarzają, choć przysłowie o Niemcach nie wzięło się znikąd. Bukmacherzy również nie widzą innej możliwości niż triumf, którejś z najlepszych reprezentacji na świecie.

Kursy na mistrza świata 2022:

 • Brazylia, kurs 5.50
 • Francja, kurs 6.50
 • Anglia, kurs 6.50
 • Argentyna, kurs 8.00
 • Hiszpania, kurs 9.00

Największymi faworytami przed mistrzostwami świata w Katarze są Brazylijczycy, zaraz po nich Francuzi i Anglicy. Choć Canarinhos jako jedyna reprezentacja na świecie zdobyła tytuł aż pięć razy, to ostatni było to aż 20 lat temu, czyli w 2002 roku. O sile tamtej drużyny stanowił brazylijski Ronaldo, który również w finale trafił do siatki.
Nieco dalej w typowaniach bukmacherów znajdują się reprezentacje Argentyny i Hiszpanii, które są przewidywane na zajęcie 4-5 miejsca. Na Niemców został wystawiony kurs 12.00 i według analityków nawet wejście do półfinału będzie zaskoczeniem (przelicznik 3.00).

Choć faworyci zostali przez zakłady bukmacherskie wskazani, to i tak nie mamy w stawce 100% pewniaka. W końcu stawiając wygraną Brazylii możemy liczyć na pięciokrotnie więcej niż postawiliśmy.

Zakłady bukmacherskie są przeznaczone tylko dla osób powyżej 18. roku życia. Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Kursy aktualne na 24.08.2022r.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

 • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
 • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
 • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
 • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl