fit.pl mobile logo


Best of IFAA w Katowicach!

Już w ten weekend BEST OF IFAA w Katowicach. Klarownie zbudowane i poprowadzone lekcje, nowe pomysły choreograficzne, świetna atmosfera. W przerwie porywający pokaz Ragga Team, losowanie upominków i... inne atrakcje
W programie przygotowany przez organizatorów przewiduje idealny mix lekcji: od stepu, przez dance, po wzmacnianie. Obok znakomitych prezenterów IFAA Polska, którzy wzbudzają niesłabnące pozytywne emocje od ponad roku naszej działalności i 11 konwencji fitness (!), wystąpi gościnnie dwoje czeskich prezenterów, cenionych i lubianych w swoim kraju: Roman Ondrášek i Lenka Velínská.

Proponujemy dwie lekcje wzmacniające: „Gymstick®” z Wojtkiem Świątkiem oraz „Perfect Body” z Pawłem Oraczem, który przedstawi różne aspekty treningu funkcjonalnego. Całkowicie nowe choreografie dance zaproponują: znana ze swojej pasji do Ragga Dance – Agnieszka Bota, roztańczona Lenka Velínská w Cardio Dance i pozytywnie zakręcony Marcin Zierałko, który zaprosi uczestników do Dance Coctail. Nowością będzie Wackin’ Class Agnieszki Boty, przeniesiona do sali fitness prosto z tanecznych klubów Los Angeles. W międzyczasie nie można jednak opuścić Step Manii z Romanem Ondráškiem i Asymmetric Step, którym Paweł Oracz rozpocznie z Wami dzień.

Podczas BEST OF IFAA gwarantujemy wiele nowych pomysłów i niezapomnianą atmosferę. W przerwie o godz. 14.00 zapraszamy na specjalny pokaz IFAA RAGGA TEAM oraz losowanie upominków, m.in. od firm: Nutrend, Wibo, Klubben Polska, IFAA!

PROGRAM BEST OF IFAA
9.00 Rejestracja
10.00 ASYMMETRIC STEP - Paweł Oracz
11.00 GYMSTICK - Wojciech Świątek
12.00 CARDIO DANCE – Lenka Velínská
13.00 RAGGA DANCE - Agnieszka Bota
14.00 Przerwa - pokaz IFAA RAGGA TEAM i loteria upominków
14.30 DANCE COCTAIL - Marcin Zierałko
15.30 STEP MANIA - Roman Ondrášek
16.30 PERFECT BODY - Paweł Oracz
17.30 WACKIN’ CLASS - Agnieszka Bota
Opłata wynosi 130 zł.

Specjalną ofertą jest Step Specjal – szkolenie zaproponowane na drugi dzień, czyli na niedzielę 6 czerwca. Jest to jednodniowy warsztat poświęcony technicznym zagadnieniom stepu. Szkolenie jest adresowane do osób, które posiadają już zasadnicze umiejętności prowadzenia lekcji stepu i od co najmniej pół roku pracują jako instruktorzy. W trakcie szkolenia pójdziesz o krok dalej. Jego celem jest pogłębienie dotychczas zdobytej wiedzy i umiejętności. Omówione zostaną nowe metody, szlifowana będzie technika, a przede wszystkich zostaną poddane analizie przygotowane przez uczestników choreografie pod kątem logicznej budowy, łatwych przejść, ciekawych modyfikacji. Każdy uczestnik otrzyma indywidualną poradę od szkoleniowca na temat swoich mocnych i słabych stron jako instruktor.

Dla osób, które już ukończyły szkolenie IFAA Aerobik & Step Licencja B to doskonałe uzupełnienie ich kompetencji instruktorskich. Dla osób, które nie zdawały jeszcze egzaminu z Licencji B i potrzebują więcej wskazówek metodycznych oraz praktyki, idealne przygotowanie do egzaminu.

Dzięki temu szkoleniu doszlifujesz swoje lekcje i wniesiesz profesjonalizm do swoich umiejętności. Z łatwością nauczysz się metod tworzenia choreografii i będziesz perfekcyjnie stosować je na co dzień.

Szkoleniowcy: Magdalena Prieditis, Paweł Oracz, Tomasz Kostro, Magdalena Łada, Sylwia Kamińska

Opłata wynosi 225 zł

Zgłoszenia należy przesyłać na adres: biuro@ifaa.pl z podaniem swoich danych kontaktowych i informacją o wybranej opcji opłaty.
Przy zgłoszeniu 3 i więcej osób, każda otrzymuje 5% zniżki!

Miejsce: Hala sportowa AWF, ul. Raciborska 1, Katowice

Zobacz także w dziale imprezy

www.fit.pl
 


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl