fit.pl mobile logo


Euro Fitness Star Convention & Education

W dniach 25-27 czerwca 2010 roku zapraszamy na Euro Fitness Star Convention & Education, która będzie miała miejsce w Centrum Sportowym Victoria w Bielsko-Białej, przy ulicy Bratków 16
Convention 26.06 (sobota)- 16 lekcji na 3 salach, spotkanie z prezenterami, zapraszanymi na największe konwencje w Europie i na świecie m.in. Julian Crespo, Jannie Lindeque, Daniela Pignata, Giacomo Macrii, Pierre Ammann, Luca Piancastelli, Marta Wawszczyk - nowe formy (Fight on Step, Walking Program, Stretch Yoga, Elastiband, Pilates with IO Ball, LGA), nowe pomysły i świetna zabawa.

Education - 5 profesjonalnych warsztatów z doświadczonymi i cenionymi nauczycielami fitness, obowiązkowe dla każdego trenera, który chce zostać kreatywnym, nowoczesnym instruktorem fitness

25.06. (piątek) od 17.00-19.30 - Workshop MASTER FILA KICK POWER Pierre Ammann
26.06. (sobota) od 17.00-19.30 - Workshop STEP VARIATION Julian Crespo
26.03. (sobota) od 17.00-19.30 - Workshop BIG BALL WORKOUT Marta Wawszczyk
27.03. (niedziela) od 8.30-10.30 - Workshop LGA (Legs- Gluts- Abdominlas) Dave Staruffer
27.03. (niedziela) od 10.30-13.00 –Workshop SOCCACISE® Jannie Lindeque
27.03. (niedziela) od 8.30-11.00 - Master YOGA VINYASA FLOW Daniel Pignata

Prezenterzy

Julian Crespo - Hiszpania
Międzynarodowy Top Presenter na największych konwencjach na całym świecie (Japonia,
USA, cała Europa), Step Master Trener, Choreograf, „Presenter of the year 2005” II m-ce,
„Presenter of the year 2006” I m-ce, od 2001-06 ceniony szkoleniowiec SAFS & BETA, charyzmatyczny, hiszpański temperament, doskonały kontakt z uczestnikami.

Jannie Lindeque - RPA/Niemcy
Międzynarodowy prezenter, educator IFAA, mieszkający w Niemczech, w latach 2001-03 tytułowany “Best International Presenter Conventions IFAA”, charyzmatyczny szkoleniowiec EFS w podstawowym programie Instructor Aerobic & Step Licence B, Power Barbell i TBC.

Daniela Pignata – Niemcy
Miedzynarodowa Prezenterka Body & Mind, multispecjalistka w programach Yoga, Pilates, Stretch and Relax oraz BodyART. Szkoleniowiec EFS w programach Instructor Pilates i Ballooning Ball. Nagrodzona podczas FIBO 2009 tytułem „Wellness Presenter of the Year”.

Pierre Ammann - Szwajcaria
Międzynarodowy prezenter i educator, znany w Europie Prezenter Fila Athlet, założyciel  szkoły “Education in Move” w Szwajcarii, Włoszech i Austrii. W EFS prowadzi własne, cenione programy jaka Fila Kick Power, Mental Centering, Managment Fitness oraz Fitboxe

Giacomo Macri - Włochy/Szwajcaria
Tancerz z włoskim temperamentem i ekspresją w lekcjach step, dance, Międzynarodowy Top Presenter (IFAA Heidelberg, Budapeszt, Monachium), znany z wcześniejszych bielskich konwencji, wybrany najlepszym prezenterem IFAA w Monachium. Specjalista Freestyle Dance.

Marta Wawszczyk - Polska
Zaprzyjaźniona Instruktorka z ukończonymi szkoleniami w Euro Fitness School (Licencja A
z Julio Papi, BodyART z Robertem Steinbacherem, Fila Kick Power z Pierrem Ammannem.)

Luca Piancastelli - Włochy
Międzynarodowy prezenter, jeden z najlepszych w Europie Master Instructor Indoor Cycling Evolution, główny szkoleniowiec i koordynator programów Walking Program i I.C.E Instructor w FIF- Federation Italian of Fitness oraz europejskim EFA.

Więcej na temat imprezy czytaj TUTAJ

www.fit.pl


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl