Aktorka dołączyła do grona miłośników jogi
fit.pl
2010-02-03 00:00
Udostępnij
Jennifer Aniston jest fit
Aniston przekonuje innych do uprawiania jogi, ponieważ sama jest zaskoczona jak dobrze się po niej czuje. Aktorka wyznała jennifer aniston 1w jednym z wywiadów, że po zajęciach jogi zawsze wraca jej dobry humor.

– „Uważam, że moje dobre samopoczucie mogę przypisać jodze. Ćwiczę regularnie. Mogę nie zrobić np. zakupów, ale na jogę zawsze muszę znaleźć czas. Chyba mogę powiedzieć, że jestem od niej uzależniona”.

Gwiazda do tego stopnia polubiła zajęcia jogi, że planuje wydać instruktażową płytę z ćwiczeniami. Krążek z asanami ma ukazać się lada dzień. Płyta DVD "Yogalosophy" to „wspólne dziecko” aktorki i jej przyjaciółki – instruktorki jogi Mandy Ingber, która zaraziła Jennifer pasją do jogi i nauczyła ją jak ćwiczyć. Już wcześniej obie panie współpracowały przy publikowaniu artykułów na temat jogi w magazynie „Self”. Materiały te bardzo pomogły przy przygotowaniach do płyty i jak się okazuje, to z nich czerpane były pomysły.

Smukła figura gwiazdy to zasługa nie tylko jogi. Jennifer prowadzi bardzo zdrowy styl życia. Przestrzega lekkostrawnej diety, unika alkoholu i lubi aktywnie spędzać czas. Dzięki temu aktorka od lat może cieszyć się idealną sylwetką. Jej znajomi twierdzą, że Jennifer uniknęła depresji po rozstaniu z ukochanym właśnie dzięki uprawianiu różnych sportów, a przede wszystkim jodze.