fit.pl mobile logo


Szkolenie Body Ball - trzy poziomy

Piłka Body Ball do nie dawna wykorzystywana była jedynie przez fizjoterapeutów w pracy z pacjentami. Od pewnego czasu wykorzystywana jest również z powodzeniem do pracy przez instruktorów fitness podczas zajęć. 13 listopada szkoła Elite Poland Fitness School zaprasza na trzypoziomowe szkolenie Body Ball
Piłka dzięki swojemu kształtowi doskonale nadaje się do ćwiczeń wzmacniających m.in. mięśnie posturalne. Na dodatek w odpowiednich pozycjach pozwala na ćwiczenie równowagi oraz koordynacji ruchowej. Szkolenie skierowane jest do instruktorów fitness chcących podnosić swoje kwalifikacje zawodowe. Szkolenie rozłożone jest na 3 części. Każda sesja zjazdowa trwa 1 dzień i odbywa się w weekendy. Dzięki takiemu układowi szkolenia - uczestnik może wnikliwiej zapoznać się z metodyką pracy z piłką rehabilitacyjną Body Ball. Ponadto kładziony jest większy nacisk na praktyczną naukę doboru pozycji wyjściowych, wykonywania poszczególnych ćwiczeń i ich modyfikacji. Poświęcane jest więcej czasu na doskonalenie techniki wykonywanych ćwiczeń, samokontroli.
Każdy uczestnik może wybrać pod jakim kątem będzie wykorzystywał piłki na zajęciach uczestnicząc w wybranej części szkolenia CA BODY BALL I albo II. Jeśli chcesz nauczyć się jak w odpowiedni, bezpieczny i ciekawy sposób wykorzystywać piłkę w zależności od rodzaju zajęć.

I SZKOLENIE BODY BALL – STRETCHING - przeznaczone jest dla instruktorów chcących wykorzystywać piłki Body Ball do lekcji stretchingu bądź do rozciągania w części końcowej zajęć. Przeznaczone dla instruktorów, którzy ukończyli szkolenie podstawowe bądź posiadają uprawnienia państwowe oraz doświadczenie w prowadzeniu zajęć grupowych.

ZAGADNIENIA:
1) Anatomia i biomechanika pracy wybranych grup mięśniowych.
2) Ogólne wiadomości dotyczące piłek Body Ball, bezpieczeństwo na zajęciach.
3) Budowa jednostki lekcyjnej ukierunkowanej na wykorzystywanie piłki w lekcji stretchingu bądź do rozciągania w części końcowej zajęć - praca z piłką i muzyką.
4) Lekcja pokazowa oraz jej omówienie. Rozgrzewka na piłce.
5) Nauka doboru pozycji wyjściowych i sposobu wykonania ćwiczeń rozciągających z wykorzystaniem piłki.

ZAKOŃCZENIE:
Szkolenie kończy się zaliczeniem teoretycznym i praktycznym wiedzy zdobytej na szkoleniu.
Po pozytywnym zaliczeniu szkolenia uczestnik otrzymuje certyfikat uczestnictwa w szkoleniu CA STRETCHING by BODY BALL (Chill Art STRETCHING by BODY BALL) materiały szkoleniowe oraz lunch w trakcie szkolenia.

[-------]


II SZKOLENIE BODY BALL MUSCLE przeznaczone jest dla instruktorów chcących wykorzystywać piłki Body Ball w części wzmacniającej zajęć. Przeznaczone dla instruktorów, którzy ukończyli szkolenie podstawowe bądź posiadają uprawnienia państwowe oraz doświadczenie w prowadzeniu zajęć grupowych.

ZAGADNIENIA:
1) Anatomia i biomechanika pracy wybranych grup mięśniowych.
2) Ogólne wiadomości dotyczące piłek Body Ball, bezpieczeństwo na zajęciach.
3) Budowa jednostki lekcyjnej ukierunkowanej na wykorzystywanie piłki wyłącznie w części wzmacniającej zajęć - praca z piłką i muzyką.
4) Lekcja pokazowa oraz jej omówienie.
5) Nauka ćwiczeń wzmacniających w różnych pozycjach na piłce bądź z jej wykorzystaniem.

ZAKOŃCZENIE
Szkolenie kończy się zaliczeniem teoretycznym i praktycznym wiedzy zdobytej na szkoleniu.
Po pozytywnym zaliczeniu szkolenia uczestnik otrzymuje certyfikat uczestnictwa w szkoleniu CA BODY BALL MUSCLE (Chill Art Body Ball MUSCLE) materiały szkoleniowe oraz lunch w trakcie szkolenia.

III SZKOLENIE BODY BALL - TRANSITTION COMBINATION
przeznaczone jest dla instruktorów chcących pogłębić swoją wiedzę w zakresie wykorzystywania piłek Body Ball na lekcji. Na szkoleniu zostaną zademonstrowane m.in. ćwiczenia w parach, ćwiczenia z wykorzystaniem piłki wraz z innym sprzętem będącym na wyposażeniu klubu.
Będziesz doskonalić technikę oraz utrwalisz sobie dotychczas zdobytą wiedzę.

• Przeznaczone dla instruktorów, którzy ukończyli szkolenie podstawowe bądź posiadają uprawnienia państwowe oraz doświadczenie w prowadzeniu zajęć grupowych.

• Uwaga! Szkolenie CA BB Transition Combination jest szkoleniem poszerzającym wiedzę i umiejętności instruktora, dlatego wymagane jest ukończone przez uczestnika szkolenie CA BB – Muscle bądź inne szkolenie potwierdzające umiejętności instruktora pracy z piłką w części wzmacniającej zajęć.

ZAGADNIENIA:
1) Utrwalenie wiadomości z poprzednich dwóch części szkolenia CA BODY BALL.
2) Modyfikacje znanych ćwiczeń z użyciem hantli, taśm, obciążników. Pozycje relaksacyjne, ćwiczenia w parach i wiele innych ciekawostek.
3) Doskonalenie techniki i metodyki pracy z piłką.
4) Budowa jednostki lekcyjnej ukierunkowanej na wykorzystywanie piłki w części choreograficznej zajęć oraz wzmacniającej z dodatkowymi przyborami - praca z piłką i muzyką.
5) Lekcja pokazowa oraz jej omówienie.

ZAKOŃCZENIE:
Szkolenie kończy się zaliczeniem teoretycznym i praktycznym wiedzy zdobytej na szkoleniu.
Po pozytywnym zaliczeniu szkolenia uczestnik otrzymuje certyfikat uczestnictwa w szkoleniu CA BODY BALL - TRANSITTION COMBINATION (Chill Art BODY BALL - TRANSITTION COMBINATION) materiały szkoleniowe oraz lunch w trakcie szkolenia.

Po ukończeniu wszystkich 3 części szkolenia i wcześniejszym uzgodnieniu terminu, można przystąpić do EGZAMINU teoretycznego i praktycznego z zakresu piłek BODY BALL.

Po pozytywnym zdaniu egzaminu uczestnik otrzymuje: TYTUŁ CAI BODY BALL PROFESSIONAL (Chill Art Instructor Body Ball Professional)

Informacje o zapisach znajdziesz TUTAJ

www.fit.pl
 


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl