Ruszyły zapisy na Ogólnopolskie Mistrzostwa Śląska w Kulturystyce

14 kwietnia w Hali MOSIR-u w Żorach odbędą się Ogólnopolskie Mistrzostwa Śląska w Kulturystyce. Ruszyły już zgłoszenia na tę imprezę 
fit.pl
2013-02-11 00:00
Udostępnij
Ruszyły zapisy na Ogólnopolskie Mistrzostwa Śląska w Kulturystyce
W zawodach mogą brać udział reprezentanci klubów sportowych i stowarzyszeń kultury fizycznej zrzeszonych w PZKFiTS. Zgłoszenia do zawodów można wysyłać do 7 kwietnia na adres: Klub Sportowy „OLIMP” w Zabrzu; 41 – 800 Zabrze, ul. Wolności 315 wraz z potwierdzeniem przelewu. Kwota wpisowego dla wszystkich kategorii wynosi 40 zł. Wpłata w dniu zawodów zostanie powiększona na 20 zł.

Weryfikacja uczestników zawodów odbędzie się 14 kwietnia 2013 r. (niedziela) w godz. 11:00 – 12:00 na scenie w Hali Widowiskowo – Sportowej MOSiR, w kolejności zgodnej z planowanym programem zawodów.

Kierownicy ekip powinni sprawdzić przed wyjazdem na zawody, czy ich zawodnicy prezentują odpowiednią formę startową i czy są właściwie przygotowani do zawodów od strony estetycznej. Komisja sędziowska może w trakcie weryfikacji nie dopuścić do startu zawodnika / zawodniczki nieprzygotowanych do występu lub niebędących w odpowiedniej formie startowej.

Narada techniczna sędziów i kierowników ekip odbędzie się na Hali, bezpośrednio po zakończeniu weryfikacji, około godz. 12:15, na której ogłoszony zostaje ostateczny program zawodów.

www.kulturystyka.fit.pl