fit.pl mobile logo

Sukces influencera GymBeam. Piotr Borecki zakwalifikował się do zawodów Mr Olympia

Piotr Borecki, znany influencer współpracujący z marką GymBeam, zajął pierwsze miejsce na wydarzeniu Pro League w Toronto, co pozwoliło mu zakwalifikować się do jednych z najbardziej prestiżowych zawodów kulturystycznych na świecie – Mr Olympia.

4 czerwca odbyły się zawody IFBB Pro League 2023 w Toronto, w których udział wziął Piotr Borecki, znany kulturysta i trener personalny. Zdobycie pierwszego miejsca w rywalizacji w kategorii 212, zagwarantowało mu udział w prestiżowych zawodach Mr Olympia. Ambasador GymBeam poinformował o swoim sukcesie w mediach społecznościowych.

– Spontaniczna decyzja, odejście od standardowego peak weeka, podróż na wariackich papierach, urodziny i wygrana kwalifikacja na Mr Olympia to niesamowite przeżycie. Chciałbym podziękować wszystkim za wsparcie i wiarę we mnie. Faktycznie, jak mówią, do trzech razy sztuka. Jasne jest, że kategoria męska i Classic nie są dla mnie, dlatego bezapelacyjnie zostaję w 212 – napisał Piotr Borecki na swoim profilu na Instagramie.

Zawody kulturystyczne Mr Olympia są organizowane corocznie od 1965 r. przez IFBB – największą federację kulturystyczną na świecie. To prestiżowe wydarzenie w dziedzinie kulturystyki jest uznawane za niekwestionowane mistrzostwa zawodowców. Arnold Schwarzenegger, legenda tej dyscypliny, triumfował na nich aż siedem razy. Tegoroczne zawody Mr Olympia odbędą się w dniach 2-5 listopada w Orange County Convention Center w Orlando.

Warto podkreślić, że Piotr Borecki jest na ten moment jedynym Polakiem, który zakwalifikował się do tegorocznych zawodów. Jest to już trzecia jego kwalifikacja. Wcześniej w 2019 r. udało mu się dostać do Mr Olympia w Las Vegas, a w 2021 r. do zawodów w Orlando. Oprócz niego w przeszłości na międzynarodowej scenie stanął na przykład Mirosław Daszkiewicz w 1992 r. oraz Robert Piotrkowicz, który ma na swoim koncie aż 4 występy w latach 2011-2015. W kategorii kobiet debiutowały między innymi Adrianna Kaczmarek, Wiktoria Gąsior czy Anna Banks.

Piotr Borecki, poza działalnością kulturystyczną i pracą trenera personalnego, aktywnie prowadzi swoje profile na platformach społecznościowych, dzieląc się wiedzą i inspirując innych. W maju tego roku Piotr nawiązał współpracę z GymBeam – marką odzieży sportowej, suplementów diety, zdrowej żywności i odżywek dla sportowców.

Źródła:

Official Website of the IFBB PROFESSIONAL LEAGUE, https://www.ifbbpro.com/2023-olympia-qualified-athletes/, dostęp: 07.06.2023.
GYMi, https://gymi.pl/mr-olympia-historia-zawody-kulturystyka/, dostęp: 07.06.2023.
Fabryka Siły,
https://www.fabrykasily.pl/treningi/75-najbardziej-elektryzujacych-polskich-postaci-w-sportach-silowo-sylwetkowych#piotrkowicz-robert, dostęp: 07.06.2023.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl