W dniach 26-29 sierpnia tego roku firma SPORTS TECHNOLOGY zorganizowała cykl spotkań ze sławami kulturystyki i sportów MMA, pod wspólną nazwą XTREME GLADIATORS
fit.pl
2010-09-06 00:00
Udostępnij
Xtreme Galdiators - podsumowanie
W ciągu czterech dni, w czterech różnych miastach entuzajści i kibice mieli okazję spotkać sie "oko w oko" z gigantami sportu - gośćmi seminariów byli:

Mamed Khalidov - mistrz MMA
Ronnie Coleman - ośmiokrotny Mr. Olympia
Dorian Yates - sześciokrotny Mr. Olympia

2

Pierwszego dnia goście odwiedzili Kraków gdzie zwiedzali Wawel, a następnie przenieśli się do Szaflar, gdzie na terenia Term Podhalańskich odbyło się pierwsze z serii spotkań - zgromadzeni na basenach goście z podziwem oglądali nieprawdopodobne umięśnienie Ronniego Colemana, który po zakończeniu pokazu odpowiedział na pytania publiczności. Po powrocie do Krakowa Mistrzowie odbyli trening, który z zapartym tchem obserwowało ponad 200 osób.

Podczas semiariów odbywających się w Krakowie i Zabrzu, licznie przybyli goście odebrali przy wejściu zestawy próbek odżywek, których sponsorem była firma Sports Technology - wśród próbek znalazały się NO-Xplode, Hemorush, Hemodrene. Pierwszą część spotkania zajął wywiad z sympatycznym mistrzem MMA. Mamed Khalidov opowiedział o tym jak przybył do naszego kraju, jakie były początki jego sportowej kariery, jak zdecydował się na występy w formule MMA.

Po krótkim przerywniku, podczas którego wystąpił Drao Dee (wschodząca gwiazda muzyki rap) na scenie pojawił się Dorian Yates, który oprócz opowieści dotyczącej jego kulturystycznej młodości skupił się na reklamowaniu swojej linii odżywek, która niebawem wejdzie na polski rynek. Dorian z łatwością podbił serca publiczności swoją elokwencją i otwartością, a także spokojem, który cechował każde jego słowo.

W końcu nadszedł czas na występ Ronniego Colemana, który dał żywiołowy, choć krótki pokaz swoich możliwości. Ogromna masa jego mięśni sprawiła, że publiczność wstała z miejsc i oklaskiwała mistrza stojąc.

3(1)

Ciekawym akcentem był konkurs dla widzów, w którym zaproszeni goście oceniali muskulaturę garstki odważnych widzów. Wszyscy występujący otrzymali upominki ufundowane przez SFD, oraz mieli możliwość uzyskać autografy i zdjęcia gwiazd seminariów.

Ostatnie seminarium miało miejsce w hotelu Velaves we Władysławowie, i zostało poprzedzone treningiem medialnym zawodników grupy KSW, w tym najbardziej obecnie oczekiwanych rywali - Przemysława Salety oraz Marcina Najmana. Atrakcją wieczoru stały się także pokazy wrestlerów z grupy Andrzeja Suprona - to nowe na naszym rynku rozrywkowym widowisko wywołało żywe oklaski publiczności.

Po konferencji prasowej goście udali się na przyjęcie, podczas którego zapadło wiele decyzji biznesowych.

www.fit.pl