fit.pl mobile logo

Noble Health Aktywnie Charytatywnie w Radomiu!

Noble Health po raz kolejny udowadnia, że troszczy się nie tylko o nasze zdrowie. Tym razem z myślą o dzieciach z radomskiego Domu Dziecka znana i ceniona marka organizuje pierwszy Ogólnopolski Maraton JumpIt 


- By wziąć udział w maratonie wystarczy zarejestrować się na stronie https://www.facebook.com/Noble-Health-Aktywnie-Charytatywnie-1749276685291175 Poza maratonem Jumping Frog, uczestnicy będą mogli wziąć udział w ćwiczeniach tabaty dla początkujących. Będą także zorganizowane ćwiczenia z myślą o kobietach, które po ciąży chcą wrócić do dawnej formy. Wszystkie ćwiczenia są bezpłatne, nie jest to jednak wydarzenie wyłącznie dla osób nastawionych na aktywne spędzenie popołudnia. Zapraszamy także osoby, które potrzebują konsultacji z dietetykiem czy trenerem personalnym, a przede wszystkim chciałyby wesprzeć zbiórkę pieniędzy dla podopiecznych z radomskiego Domu Dziecka. – informują organizatorzy wydarzenia.

Uczestnicy wydarzenia Noble Health Aktywnie Charytatywnie, które odbędzie się 12 czerwca w Radomiu będą mogli skorzystać z atrakcji przygotowanych w trzech strefach tematycznych: Health, Slim i Beauty. Strefa Health zapewni zdrowe, zielone koktajle i przekąski przyrządzane przez Monikę Goździalską, uczestniczkę pierwszej edycji programu MasterChef. W strefie Slim uczestniczki będą mogły bezpłatnie przeprowadzić analizę masy ciała, zaś w strefie Beauty uzyskać wiele bezcennych rad z zakresu urody i pielęgnacji ciała.

W trakcie trwania całego wydarzenia prowadzona będzie zbiórka pieniędzy i licytacja, a zebrana kwota zostanie przeznaczona na wakacje dla podopiecznych z Domu Dziecka przy ul. Dzierzkowskiej 9.

- Świetna zabawa i mnóstwo spalonych kalorii, a do tego szczytny cel-to główny powód naszego eventu AKTYWNIE CHARYTATYWNIE. Wspaniali instruktorzy i mastertenerzy JUMPit zadbają o waszą niedzielną aktywność. Nie może Was zabraknąć– zachęca do wzięcia udziału w wydarzeniu trenerka Sylwia Socha.

Program wydarzenia przewiduje:

- Pierwszy Charytatywny Ogólnopolski Maraton JUMPIT na 50 trampolinach! (wymagana wcześniejsza rejestracja w celu rezerwacji trampoliny) – maraton poprowadzi znana i energetyczna instruktorka fitness, trenerka personalna i mastertrener JumpIT Sylwia Socha

- zajęcia TABATA dla początkujących - poprowadzi znana i doceniana para trenerów z Get Slim Club Patrycja Malik i Tomasz Gregorczyk

- premierowy pokaz Cheerleadres Radom

- bezpłatne konsultacje z najlepszymi ekspertami w Radomiu - Emil Tyszko i Krzysztof Blank (dietetycy, trenerzy personalni, psychodietetycy, eksperci Noble Health)

- konkursy z wartościowymi nagrodami

- licytacja na rzecz wakacji dla dzieciaków z Domu Dziecka w Radomiu

- zdrowe i smaczne przekąski

- niesamowita dawka energii w PREZENCIE :)

Wstęp: BEZPŁATNY

- Prosimy, by osoby zainteresowane udziałem w treningach wzięły ze sobą wygodne obuwie i strój. Gwarantujemy ogromną dawkę pozytywnej energii i niezapomniane wrażenia. – dodaje Agnieszka Owczarek, właścicielka marki Noble Health.

Zapraszamy do śledzenia wydarzenia Noble Health Aktywnie Charytatywnie https://www.facebook.com/events/248952465472037/

www.fit.pl


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl