fit.pl mobile logo

Spring Dance Session międzynarodowe warsztaty tańca

Spring Dance Session to pierwsza edycja warsztatów, skierowanych do wszystkich miłośników tańca, które odbędą się 28 i 29 marca, w warszawskim studio tańca Art Dance Complex. Poprowadzą je znani, międzynarodowi instruktorzy, wśród nich: Ez Twins ze Słowenii, Pascal Beugre-Tellier z Francji, Dylan Mayoral z Angli, oraz czołówka polskich choreografów 
Spring Dance Session dwa dni intenstywnych treningówna najwyższym poziomie, prowadzonych przez najlepszych instruktorów i choreografów o międzynarodowej renomie. Zajęcia kierowane są zarówno do zaawansowaych tancerzy jak i osób, które dopiero chcą zasmakować tańca na światowym poziomie. Specjalnie na warsztaty do Polski przyjadą najlepsi instruktorzy w Europie, min. z Francji, Anglii i Słowenii. Nie zabraknie również Polaków.

Pomiędzy warsztatami, w sobotni wieczór odbędzie się Between Party zorganizowany we współpracy ze sponsorem wydarzenia - firmą Bacardi. bv

Instruktorzy:
Ez Twins (Słowenia)
– Bracia bliźniacy Enej i Ziga Jurecic to dwa bezwzględnie wyjątkowe talenty. Najpierw zdobyli uznanie jako część znanego Maestro załogi na TV show Got Talent w Słowenii. Ich umiejętności przeniosły ich z Bałkanów do Hiszpanii, Francji, aż do Szanghaju. Teraz czas na Polskę.

Pascal Beugre-Tellier (Francja) – Występował w wielu przedstawieniach, speklatkach, filmach, oto niektóre z nich - Cie Georges Monboye, Cie James Carles, Company Vincent Mantsoe, Thor, Alexandre Lemoine, Bea buffin.

Dylan Mayoral (Anglia) - Pochodzi z Londynu. Jest częścią niesamowitej ekipy taneczne Definitives złożonej z 5 członków. Jest również przeszkolony w zakresie gimnastyki / akrobatyki. Jego marzenie to stać się znanym jako jeden z najbardziej wszechstronnych tancerzy na świecie, aby podziwiać wiele różnych krajów na całym świecie. Chce inspirować innych tancerzy i pokazać, że wszystko jest możliwe z poświęcenia i ciężkiej pracy.

Anna Jujka (Polska) - Anna Youya Jujka jest choreografem pedagogiem i tancerką. Z tańcem jest związana od 7. roku życia! Nie da się więc ukryć, że doświadczenie ma ogromne. Przez lata miała styczność z wieloma stylami tańca, dzięki czemu łączy ze sobą takie style, jak: jazz, modern dance, contemporary, broadwayjazz, hiphop, ragga, house i wiele innych. Znana jest wszystkim z programu Got To dance.

Sandra Sandy Rzeźniczak (Polska) - zdecydowala sie na życie taneczne w wieku 18 lat. Zaczynając od ciągłego spędzania czasu na sali, treningach, warsztatach w Polsce, a kończąc na wyjazdach do L.A. i podróżach po całym świecie. Najwięcej doświadczenia zdobyła przebywając z odpowiednimi dla niej tancerzami i choreografami: Maniek Kotarski, Tony Tzar, Lee Daniel, Candace Brown, Kevin Maher, Chonique Sneed, Luther Brown, od których czerpie ogromną wiedzę i inspiracje. Występy podczas Eska Music Awards, UK Stand Up, Cali Collaborations i wiele innych, pozwoliły na zdobycie doświadczenia scenicznego, a praca z artystami nauczyła cierpliwości i kreatywnego myślenia.

Ksena Audrey (Francja) - francuska, artystka, nietuzinkowa tancerka, choreograf oraz dyplomowany pedagog tańca. Specjalizuje się w technikach Jazz, Modern Jazz. Swój warsztat doskonaliła przez wiele lat w paryskim studio tańca Harmonic, równocześnie kończąc dwuletnią szkołę w "Institut de Formation Pedagogique Kim Kan". Jest absolwentką szkoły " Choreia, Le Centre des Arts Vivants " na trzyletnim kierunku pedagogiki tańca jazzowego. Pracowała z wieloma choreografami min.: Thierry Verger, Jean Claude Marginale, Luciana Di Natale, Pascal Beugre Tellier. Choreograf 7 edycji You Can Dance.

Paweł Hołderny (Polska) - nieposkromiony duch ruchu i tańca. Paweł to wszechstronnie utalentowany tancerz, który czerpie z różnych stylów i samodzielnie tworzy układy choreograficzne. Polskim fanom może być znany z udziału w programie You Can Dance, w którym przedstawiał się jako Lovelas. Występował razem ze swoją grupą taneczną Funk Rockass przed 50 Centem, podczas wizyty rapera w Polsce w kwietniu.


HARMONOGRAM:
28 marca 2015:

14:00 - 15:00: Paweł Hołderny (break)
15:15 - 16:15: Ksena Audrey (modern jazz)
16:30 - 17:30: Dylan Mayoral (hip hop choreo)
17:45 - 19:15: Pascal Beugre-Tellier (modern jazz)
19:30 - 21:00: Ez Twins (hip hop choreo)

BETWEEN PARTY

29 marca 2015:
14:00 - 15:00: Sandra Sandy Rzeźniczak (hip hop)
15:15 - 16:15: Anna Jujka (hip hop)
16:30 - 17:30: Dylan Mayoral (hip hop choreo)
17:45 - 19:15: Pascal Beugre-Tellier (modern jazz)
19:30 - 21:00: Ez Twins (hip hop choreo)

www.fit.pl


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl