Wiele z nas pożąda tajemnicy gładkiej, lśniącej i wyjątkowo pięknej skóry. Bardzo często wydaje nam się, że aby uzyskać ten niepowtarzalny efekt, potrzeba wielu zabiegów i kosztownych kosmetyków. Nic bardziej mylnego!
fit.pl
2011-06-29 00:00
Udostępnij
Nasza skóra naszą wizytówką
Zadbana skóra to efekt regularnej pielęgnacji niekoniecznie w zakładach kosmetycznych, ale w naszych własnych domach. Pielęgnacji codziennej, która odpowiada na nasze indywidualne potrzeby oraz dostosowana jest do pory roku. Znajomość naszej skóry pozwoli nam dobrać właściwe kosmetyki oraz ustalić częstotliwość ich stosowania.

Laboratorium Kosmetyczne Joanna wychodzi naprzeciw kobietom, które marzą o idealnie gładkiej, elastycznej i miękkiej w dotyku skórze ciała. Stworzyło produkty do codziennego oczyszczania, nawilżania oraz regeneracji, dostosowane do potrzeb każdej z nas. Tak powstałą linia Naturia – oparta na naturalnych ekstraktach owocowych, bogata w witaminy i substancje odżywcze, które doskonale oczyszczą i odżywią naszą skórę.

Pielęgnacja skóry to ustalony porządek i kolejność poszczególnych „zabiegów”. Należy pamiętać, że nasza skóra w naturalny sposób złuszcza się i proces ten odbywa się to nieprzerwanie przez cały czas. Podstawowym zabiegiem, który widocznie wpłynie na kondycję skóry, jest stosowanie peelingu. W linii Naturia body znajdziemy prócz powszechnie znanego peelingu gruboziarnistego, do stosowania 2 - 3 razy w tygodniu także delikatny peeling myjący, który możemy stosować zamiennie z typowym żelem pod prysznic czy mydłem. To produkt, który dzięki swoim niewielkim drobinkom, pomaga ścierać martwy naskórek z powierzchni naszego ciała i odsłaniać nową, zdrowa skórę. Dzięki temu uzyskamy efekt gładkości, a wykonywany delikatnie podczas mycia masaż, doskonale zelewpływa na ukrwienie skóry, poprawiając jej elastyczność oraz wchłanianie kosmetyków typu balsam czy masło.

Dla osób, które szczególnie teraz myślą o walce z cellulitem polecamy także zwrócenie uwagi na peeling antycellulitowy z linii Naturia body. Ten gruboziarnisty peeling zastosowany 2-3 razy w tygodniu, nie tylko złuszczy naszą skórę, ale wpłynie również na mikrokrążenie i pobudzi naskórek do szybkiej odnowy i regeneracji. Dzięki wzbogaceniu go o substancje pobudzające, antycellulitowe i uelastyczniające skórę widocznie poprawi jej kondycję a już po kilku zastosowaniach będzie można zauważyć różnicę w jej wyglądzie.

Kolejny etap to nawilżenie i odżywienie. Wygładzona, oczyszczona skóra spragniona jest substancji odżywczych, natłuszczających i nawilżających. Dostarczą tego nieodzowne balsamy i masła do ciała. Balsamy mają lżejszą konsystencję i doskonale nadają się do codziennej pielęgnacji. Masła natomiast są bogatsze w substancje odżywiające i jak puszysta kołderka okrywają ciało, pozwalając na ich dłuższe wchłanianie przez skórę. Z tego względu polecane są szczególnie przy skórze skłonnej do przesuszeń oraz letnią porą, kiedy narażona na promienie słoneczne skóra potrzebuje znacznie intensywniejszego nawilżenia.

Wszystkie kosmetyki Naturia body mają wspaniale soczysty i naturalny owocowy zapach, który choć delikatny - długo utrzymuje się na skórze. Z pewnością ten miły akcent spowoduje, że chętniej poświęcimy 5 minut o poranku na tak wspaniałą codzienną pielęgnację. Pamiętajmy także o tym, że same kosmetyki nie wystarczą, jeśli nie zachowany konsekwencji. Tylko codzienne dbanie o siebie zapewni nam piękną, gładką i wyjątkowo zadbaną skórę, którą bez wstydu będziemy mogły pokazać na słonecznych plażach i nad basenami.

Poznaj wszystkie produkty Naturia body na stronie www.joanna.pl/NaturiaBody

www.uroda.fit.pl