fit.pl mobile logo

Wakacje w stylu fitness w goracej Hiszpanii z Travel & Action

Wraz ze zbliżającymi wakacjami Polacy coraz częściej odwiedzają siłownie i podejmują postanowienia związane ze zdrową dietą oraz ćwiczeniami fizycznymi. Wszystko po to, aby osiągnąć wymarzoną sylwetkę i prezentować się jak najlepiej na plaży w stroju kąpielowym. A co gdyby połączyć przyjemne z pożytecznym i zamiast na letni wypoczynek wybrać się na wyjazd fitness? Np. do Hiszpanii?
Urlop ze sportem to idealna okazja na zintensyfikowanie treningów, skupienie się na technice i jadłospisie. Uczestnikami opiekuje się wykwalifikowany trener, który układa programy ćwiczeń oraz motywuje ich do działania. W harmonogramie wyjazdów znajdują się: poranne treningi funkcjonalne, biegowe lub rowerowe oraz wieczorne sesje relaksacyjne i stretchingowe. Friendstraining, czyli ćwiczenia w parach to nowość, która pojawia się w programie wyjazdów fitness. Taka forma aktywności dedykowana jest wszystkim tym, którzy dodatkową motywację czerpią ze wspólnego trenowania.


Oferty wyjazdów kierowane są zarówno do zaawansowanych, jak i początkujących fanów fitnessu. Dla osób zaczynających swoją przygodę ze sportem to świetna okazja do wypracowania dobrych nawyków oraz uniknięcia wszystkich błędów amatora. Dodatkowo ćwiczenia w grupie i sesje motywacyjne pozwalają przetrwać pierwsze trudne dni intensywnych ćwiczeń. Taki wyjazd może stać się początkiem nowego, zdrowszego stylu życia. Często pierwsze efekty treningów widać już po pierwszych kilku sesjach, co dodatkowo zachęca do kontynuowania przygody z fitnessem.


Trenerką zaangażowaną w wyjazdy jest Ada Palka – ekspertka fitness.sport.pl i Women`s Health oraz autorka bloga Train My Way. Bycie trenerem personalnym to nie tylko jej praca, lecz także największa życiowa pasja. Wszystkich naokoło zaraża swoją pozytywną energią i jak nikt potrafi zmotywować do wykonania kolejnego przysiadu. Ada jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, a jej wyjątkowe podejście docenili tacy sportowcy jak Rafał Sonik – zwycięzca Rajdu Dakar.


Wyjazd fitness to nie tylko oferta dla singli czy przyjaciółek, lecz także rodzin. Turnusy organizowane są w nadmorskich kurortach pełnych atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Jednym z nich jest hiszpańska Muricia, która jest idealnym miejscem zarówno dla tych lubiących zwiedzanie i tych, którzy preferują leniwe wylegiwanie się na plaży. To także doskonałe miejsce dla lubiących sporty wodne oraz dla wszystkich, którzy wyjeżdżają z dziećmi. W ofercie hoteli znajduje się długa lista atrakcji dla najmłodszych takie jak : klubiki, nauka pływania, nauka gry w tenisa czy zajęcia triathlonowe dla dzieci.

 
Jeśli w tym roku chciałabyś spędzić wakacje ze sportem, a jednocześnie nie rezygnując z wyjazdu z najbliższymi to sprawdź ofertę biura podróży Travel & Action, które od lat specjalizuje się w organizacji aktywnych urlopów. Tegoroczny wyjazd fitness odbywa się w słonecznej Hiszpanii w regionie Murcia, a zajęcia prowadzone będą przez Adę Palkę.Ten siedmiodniowy wyjazd to 5 dni intensywnych i zróżnicowanych treningów oraz konsultacji motywacyjnych.

Program oferty: Friendstraining - letnie wyzwanie

Planowane zajęcia sportowe obejmują 3 godzinny dziennie różnego rodzaju aktywności fizycznych:
1. Poranne rozruchy- czyli bieganie, skakanie i dobra zabawa ;)))
2.Treningi funkcjonalne - czyli duża dawka wzmacniania z elementami cardio
3. Friendstraining - treningi w parach
4. Relaksacja i stretching
5. Konsultacje - Bez motywacji nie osiągniesz sukcesu :)!
6. Wiele innych atrakcji w wodzie
7. Duża dawka uśmiechu !

Program ramowy wyjazdu:
08:00 śniadanie
09:00-10:30 rozruch i motywacja: trening funkcjonalny, bieg, rower,
11:00-17:00 czas wolny, korzystanie z zaplecza hotelu, plaża, wycieczka,
17:00-18:30 2-ga sesja: rozciąganie, basen, aquarobik,
19:00 kolacja

Zajęcia , jak wspomniano wczesniej,  prowadzone są przez 5 dni. Jeden dzień wolny na odpoczynek i błogie lenistwo. Organizatorzy nie zapominają o reszcie gości hotelowych. Dla osób towarzyszących region i hotel oferuje wymarzone wakacje do uprawiani różnych aktywności.

KIDS CLUB
Klub działa codziennie w godzinach od 09:-18:00. Dzieci w wieku 5-12 lat mogą korzystać z niego bezpłatnie. Młodsze dzieci mogą uczestniczyć w programie za opłatą. Dodatkowo prowadzone są różne tygodniowe kursy dla dzieci i młodzieży z dyscyplin: tenis, golf, piłka nożna, krykiet, rugby, atletyka, TriKIDS (triathlon), kursy tańca. Kury są dodatkowo płatne.

Uczestnicy zakwaterowani będą w pięcio- lub czterogwiazdkowym hotelu na ternie kurortu La Manga Club z bogatą infrastrukturą sportową: baseny, sale fitness, golf, sporty wodne, kids klub. Wyloty organizowane są z Warszawy, Krakowa, Gdańska oraz Wrocławia. Termin wyjazdu to 20-27 czerwca.Oferta zawiera:
- 7 noclegów w pokoju 2 os., w apartamencie 3 lub 2 sypialnianym lub pokoju Residences w Las Lomas 4*,
- Śniadania i obiadokolacje,
- 5 dni treningów 2 razy dziennie, program motywacyjny z Adą Palką
- Nieograniczony wstęp na basen i Fitness Center,
- Transfer lotniskowy,
- Ubezpieczenie KL NNW,
- Podatek VAT.

Więcej informacji na:
www.travelandaction.pl/pl/offer/377/friendstraining-letnie-wyzwanie-z-ada-palka-w-hiszpanii 


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl