Bambus, gorące kamienie, ziołowe stemple, a może własne dłonie? Clarena zaprasza na I Mistrzowskie Forum Masażu
fit.pl
2011-05-18 00:00
Udostępnij
Spotkanie mistrzów masażu
masaz22 maja w  przy ul. Kleczkowskiej 45 we Wrocławiu spotkają się zarówno zwolennicy klasyki, jak i osoby wciąż poszukujące nowatorskich rozwiązań w dziedzinie masażu kosmetycznego.

Jury składające się ze specjalistów – kosmetologów, masażystów i fizjoterapeutów, wyłoniło spośród nadsyłanych zgłoszeń konkursowych sześciu finalistów, którzy wezmą udział w pokazie. W zgłoszeniach znalazły się zarówno propozycje zabiegów relaksacyjnych, jak i pobudzających, antycellulitowych i kształtujących sylwetkę. 
Organizator  podczas imprezy zaprezentuje również dwa nowe masaże firmowe. Będą to: Kerala - masaż ciała inspirowany ajurwedą, technikami hinduskimi i jogą, relaksujący i przywracający równowagę energetyczną całego ciała oraz Sensible – masaż karku, głowy i uszu z elementami refleksoterapii, który uwalnia od napięć, przywraca harmonię, przynosi odprężenie psychofizyczne.

Ze względu na duże zainteresowanie wydarzeniem i ograniczoną liczbę miejsc, by wziąć w udział w I Mistrzowskim Forum Masażu – ale już jako widz, trzeba się zapisać. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie www.clarena.pl .

www.wellness.fit.pl