Tygodnik „Piłka Nożna” na półkach w kioskach obecny jest już od ponad 50 lat, ale od kilku lat działa w nowej formule. Obecnie w czasopiśmie można znaleźć jeszcze więcej ciekawych artykułów i wywiadów, mnóstwo nowinek nie tylko z Polski, ale i z całego świata, a także poznać wyniki najważniejszych rozgrywek. Czasopismo „Piłka Nożna” jest odpowiednią propozycją dla wszystkich miłośników sportu, którzy chcą zawsze być na bieżąco z najważniejszymi informacjami z Polski i ze świata.
2017-07-26 00:00
Udostępnij
Tygodnik Piłka Nożna

„Piłka Nożna” w nowej formule

Po podjęciu decyzji o połączeniu miesięcznika „Piłka Nożna PLUS” z tygodnikiem, powstało czasopismo w zupełnie nowej odsłonie, jeszcze bardziej różnorodne i bogate w ciekawe treści. Połączenie informacyjnego charakteru z bardziej swobodną formą sprawia, że "Piłka Nożna" jest jedynym takim czasopismem na rynku - to doskonałe źródło informacji o wynikach meczy, najlepszych piłkarzach i trenerach, a także gazeta, w której można przeczytać wiele ciekawych wywiadów i artykułów dotyczących nie tylko zawodowego, ale również prywatnego życia piłkarzy. Dzięki tygodnikowi można więc nie tylko na bieżąco śledzić najważniejsze sportowe wydarzenia czy tabele wyników, ale także wszelkie ciekawostki ze świata piłki nożnej. Czasopismo "Piłka Nożna" stanowi źródło kompleksowej wiedzy o sporcie. Dodatek „Piłka Nożna PLUS” wciąż ukazuje się co miesiąc, teraz drukowany jest na papierze gazetowym i przyjmuje formułę informacyjną, która stanowi doskonałe uzupełnienie tygodnika i pozwala jeszcze lepiej orientować się w wynikach poszczególnych meczy.

https://prenumerata.ruch.com.pl/prenumerata-pilka-nozna

Piłka nożna w Polsce

W gazecie „Piłka Nożna” publikowane są artykuły, które dotyczą przede wszystkim polskiej ekstraklasy czy piłkarskiej reprezentacji narodowej. To jednak również doskonałe źródło wiedzy o tym, co dzieje się w niższych ligach, na jakie mecze w nadchodzącym czasie warto zwrócić uwagę oraz jakie zmiany mają zajść w składzie poszczególnych reprezentacji. Bardziej publicystyczny charakter tygodnika sprawia, że czytelnicy mają okazję dowiedzieć się także czegoś o życiu prywatnym piłkarzy, przeczytać ciekawe wywiady przeprowadzone zarówno ze sportowcami, jak i trenerami, a także poznać analizy ostatnich spotkań czy dowiedzieć się, jakie są spekulacje odnośnie nadchodzących meczy. Dzięki tygodnikowi 'Piłka Nożna" czytelnicy nie przegapią także żadnego wydarzenia sportowego odbywającego się w okolicy - obojętnie, czy chodzi o dużą imprezę czy też o wydarzenie lokalne.

Informacje ze świata

Tygodnik „Piłka Nożna” to jednak nie tylko źródło wiedzy o tym, co dzieje się w Polsce, ale także na całym świecie. W gazecie można przeczytać artykuły o znanych piłkarzach, relacje z najważniejszych meczów czy podsumowania minionych spotkań oraz miesięcy. Dzięki tygodnikowi „Piłka Nożna” wszyscy miłośnicy tego sportu mogą także na bieżąco śledzić losy najlepszych światowych piłkarzach, dowiadywać się o ich sukcesach, zdobytych pucharach czy tytułach. Dzięki czasopismu czytelnik dowie się także o najważniejszych transferach, zmianach w kadrze czy o nowych, obiecujących piłkarzach.

Wyniki meczy

W czasopiśmie „Piłka Nożna” zamieszczane są także tabele z wynikami poszczególnych rozgrywek wzbogacone o analizy i komentarze, dzięki czemu można dokładnie orientować się w sytuacji w Polsce, w Europie czy nawet na świecie. W tygodniku publikowane są nie tylko informacje o najważniejszych rozgrywkach takich jak Ekstraklasa czy pierwsza liga, ale także tabele z wynikami niższych lig. Dodatkowym uzupełnieniem informacji z pewnością okaże się także comiesięczny dodatek „Piłka Nożna PLUS”.

Prenumerata – dlaczego warto?

Dzięki prenumeracie czasopisma „Piłka Nożna” miłośnicy tego sportu mogą zyskać pewność, że otrzymają wszystkie wydania zamówionego tytułu i to w niezmiennej, niższej niż w kioskach cenie. Skorzystanie z prenumerata.ruch.com.pl pozwala także na dogodne odebranie gazety o dowolnej porze dnia – rano, w południe czy wieczorem, w drodze z pracy czy ze spotkania. Istnieje także możliwość dostarczenia gazety drogą pocztową.