Terapie naturalne są w dzisiejszych czasach ponownie odkrywane i wiele naturalnych sposobów, które były używane przez starożytnych dziś znów powraca do łask
fit.pl
2011-03-10 00:00
Udostępnij
Masaż doby na wszystko
Jeśli myślisz, że terapie naturalne są tylko dla tych wypchanych forsą - pomyśl jeszcze raz. Dzisiejsze terapie naturalne przepełnione są różnymi sposobami na regularne i zaspokajające wszelkie gusta i kieszenie zabiegi odmładzające piękno. I coraz więcej ludzi - zarówno kobiet jak i mężczyzn odkrywa je. 

Na pewno luksusowe terapie z minerałów i alg morskich, czy też masaże wodne brzmią bardzo miło - ale czym się tak naprawdę?

Masaż aromaterapeutyczny. Ten zabieg polega na delikatnym masażu przy użyciu olejków esencjonalnych, które wspomagają stymulację układu limfatycznego i nerwowego.

Polerowanie ciała (paryskie). W tej przesadnej rozpuście ciało jest okładane delikatnym miękkim kremem z drobno pokruszonych pereł. Po zdjęciu kremu skóra jest odświeżona łagodnym, chłodnym sprayem ziołowym, po którym następuje smarowanie ciała lotionem nadającym jedwabistość.

Głębokie czyszczenie europejskie. Chcesz głębokiego czyszczenia porów twarzy? Zabieg europejskiego oczyszczania zawiera delikatny piling, masaż i maseczkę odżywczą, aby odnowić skórę. Nawilżanie rąk kończy ten zabieg.

Kompres ziołowy. Aby uczynić ciało jedwabistym owija się je w naturalne lniane płótna poddane wcześniejszemu parowaniu w mieszance ziół.

Kompres błotny. Czasem trzeba zapłacić odpowiednią cenę, aby nadać ciału witalność. Oznacza to kąpiel całego nagiego ciała w błocie bogatym w odżywcze składniki, aby pomóc nawilżyć i wzbogacić skórę w minerały. bądź przygotowana na to, że się ubrudzisz.

Dodatkowy zabieg na twarz. Masz ochotę na małą maseczkę na twarz? Delikatny masaż twarzy, po którym następuje nakładanie maseczki i ponowne nawilżanie w celu oczyszczenia, odżywienia i stymulowanie.

Refleksjologia naturalnych terapii. Oto unikalny kompres, do którego używa się alg spiruli, które są bogate w witaminy, proteiny, chlorofil i enzymy. Zabieg przyspiesz cyrkulację krwi i odmładza skórę.

Masaż podwodny. Podczas tego całościowego zabiegu jesteś zanurzona przez 10-15 minut w głębokim jacuzzi wypełnionym ciepłą wodą, do której dodane są sole kąpielowe. terapeuta siedzi na stołku za tobą i zajmuje się masażem karku, szyi i ramion.

www.fit.pl