Dwa nowe punkty Studio Synergy w jednym miesiącu!

Maj był gorącym miesiącem dla krakowskiej sieci franczyzowej oferującej treningi EMS. W ubiegłym miesiącu miały bowiem miejsce otwarcia dwóch nowych studiów. Pierwsze z nich rozpoczęło swoją działalność w Pruszczu Gdańskim 6 maja, a drugie w Poznaniu 27 maja. To już jedenaste i dwunaste studio tej sieci, co pokazuje stale rosnące zainteresowanie innowacyjnymi metodami treningowymi w Polsce. Tym bardziej, że na horyzoncie pojawia się perspektywa kolejnych otwarć!
Ilona WIlk
2024-06-03 12:17
Udostępnij
Dwa nowe punkty Studio Synergy w jednym miesiącu!

Dwa nowe studia i dwie wyjątkowe kobiety

Własne studio treningowe to marzenie wielu osób, dla których sport to ważna część życia. Nic w tym dziwnego, ponieważ tworzenie własnego miejsca, w którym można zarażać swoich klientów miłością do aktywności fizycznej, to nie tylko sposób na czerpanie przyjemności z pracy, ale i pomysł na atrakcyjny biznes. Idąc tym tropem, Paulina i Kasia postanowiły otworzyć własne studia z treningiem EMS. Obie miały jednak te same obawy, związane z przejściem z etatu na własną działalność. Pierwsze kroki w biznesie nie są proste i na śmiałków chcących wkroczyć w ten świat czeka wiele niewiadomych. Począwszy od spraw księgowych i podatkowych, przez zarządzanie studiem i zatrudnianie pracowników, po tworzenie umów czy projektowanie lokalu. Z pomocą, osobom takim jak Paulina i Kasia, przychodzą koncepty franczyzowe, które oferują know-how i wsparcie zarówno na początku drogi biznesowej jak i w późniejszych jej etapach. Te energiczne i pełne pasji kobiety, zdecydowały się postawić na ofertę Studio Synergy i z tą marką otwierać swoje przestrzenie z treningiem personalnym EMS. Obie czuły, że praca na etacie nie jest ich przeznaczeniem i postanowiły zmienić swoje życie o 180 stopni we współpracy z krakowską siecią.

Paulina na pytanie o to co skłoniło ją do otwarcia własnego studia odpowiada:- Przede wszystkim chciałam zmienić coś w swoim życiu. Chciałam zmienić pracę siedzącą za biurkiem na coś fajnego, aktywnego. Na pracę, która będzie dawała mi mnóstwo satysfakcji.

Co ciekawe, ostatnie pięć punktów franczyzowych sieci Studio Synergy zostało otwarte przez kobiety, zmieniające pracę biurową w dużych firmach na własny biznes, co również pokazuje pewien ciekawy trend.  

Czym jest innowacyjna metoda treningowa EMS?

Trening EMS (elektrostymulacja mięśni) to nowoczesna i niezwykle efektywna metoda treningowa, która pozwala na osiągnięcie imponujących rezultatów w krótkim czasie. Jedna sesja treningowa trwa zaledwie 20 minut, podczas której aktywowane są wszystkie partie mięśniowe. Dzięki temu można wzmocnić mięśnie, poprawić sylwetkę, zredukować tkankę tłuszczową i cellulit, a także pozbyć się bólu pleców. Trening EMS jest bezpieczny dla stawów, dlatego mogą go wykonywać zarówno osoby starsze, jak i te, które wracają do formy po kontuzji. Pod okiem wykwalifikowanego trenera personalnego, trening jest dostosowany do indywidualnych potrzeb i celów każdego klienta. Dlatego korzyści z Treningu EMS mogą czerpać również osoby trenujące wyczynowo.

Studio Synergy - pionierzy treningu EMS w Polsce

Studio Synergy to sieć specjalizująca się w treningu EMS, działająca nieprzerwanie od 2015 roku. Ich studia znajdują się w Krakowie, gdzie sieć stawiała swoje pierwsze kroki, w podkrakowskich Bibicach i Liszkach, oraz w takich miastach jak Katowice, Radom, Żyrardów czy Piaseczno, a teraz również w Pruszczu Gdańskim i Poznaniu. Studia sieci Synergy to kameralne przestrzenie zapewniające komfort i najwyższy standard treningu pod okiem wykwalifikowanych trenerów. Wpisując się tym samym w trend trenowania w butikowych miejscach, z dala od tłumów jakie towarzyszą wielkopowierzchniowym siłowniom.

 

notka prasowa