fit.pl mobile logo

Ćwiczenia na pośladki

Lato powoli daje nam o sobie znać. Do urlopu dzieli Cię już niewiele czasu, ale nie jesteś zadowolona ze swojego ciała? Nic straconego, prezentujemy zestaw ćwiczeń na pośladki, które możesz wykonywać zarówno w domu, jak i na plaży

Ćwiczenie 1

Squat – wykonuj 30 sekund w trzech seriach (po każdej serii 10 sekund przerwy). To ćwiczenie doskonale rzeźbi mięśnie ud i mięśnie pośladków.

Wykonujemy squat, pamiętając o tym, aby kolana nie wyszły za palce stóp, wypychając pośladki do tyłu, trzymamy ręce na ziemi. Następnie wykonujemy wyskok, tak wysoko jak jesteśmy w stanie, prostując nogi, ręce trzymamy w dole. Lądujemy na ugięte kolana.

Ćwiczenie 2

Kolejne ćwiczenie na pośladki wykonujemy w klęku podpartym. Przyjmujemy pozycję, pamiętając by ciało znajdowało się w linii prostej, dłonie rozstawiamy na szerokość ramion. Unosimy lewą ugiętą nogę , tak, jak byśmy chcieli ją najbardziej zbliżyć do podudzia. Kiedy udo będzie równoległe do podłoża wstrzymuj ruch, a następnie zacznij opuszczać nogę.

Ćwiczenie 3

To ćwiczenie na pośladki wykonaj w trzech seriach po 20 razy na każdą nogę.

Pozostajemy w klęku podpartym. Plecy i ramiona proste, głowa stanowi przedłużenie kręgosłupa. Ramiona rozstawiamy na szerokość ramion. Uginamy jedną nogę i z wdechem odwodzimy ją w bok. Robiąc wydech wracamy do pozycji wyjściowej.

Ćwiczenie wykonujemy po 20 razy na każdą nogę w trzech seriach.

Ćwiczenie 4
Nadal pozostajemy w klęku podpartym. Wyprostowujemy lewą nogę. Z wdechem wykonujemy odwodzenie nogi w tył. Ruch zatrzymujemy w momencie maksymalnego napięcia ćwiczonych mięśni pośladków. Pamiętaj, aby podudzie było przedłużenie kręgosłupa, nie doprowadzaj do wygięcia dolnego odcinka kręgosłupa. Z wydechem wracamy do pozycji wyjściowej, przyciągając kolano do klatki piersiowej.

Ćwiczenie na pośladki powtórz po 20 razy na każdą nogę, w trzech seriach.
 
Ćwiczenie 5
Na macie wykonujemy plank bokiem. Wspieramy się na lewej ręce i unosimy biodra wysoko, pamiętając by biodra tworzyły jedną linię z kręgosłupem. Następnie z wdechem unosimy nogę do góry. Robiąc wydech wracamy do pozycji wyjściowej.

Ćwiczenie 6

Ćwiczenie na pośladki wykonujemy przez 30 sekund na każdą stronę, w trzech seriach.

Wykonujemy przysiad z lekkim wykrokiem, pamiętając o zachowaniu prostej sylwetki. Ręce pracują na przemian. Wykonujemy podskok, odbijając się z nogi, która znajduje się z przodu, wyprostowaną nogę przyciągamy do klatki piersiowej, uginają ją w kolanie, lądujemy do przysiadu.

Ćwiczenie 7

Ćwiczenie wykonuj przez 30 sekund na każdą nogę, w trzech seriach.

Wykonujemy lekki przysiad. Lewą nogę wysuwamy do przodu. Następnie wysoko wybijamy się w górę i lądujemy w przysiadzie, wysuwając prawą nogę do przodu.
Ćwiczenie na pośladki powtarzamy przez 40 sekund w trzech seriach.Na zdjęciach Aneta Jemioł - Mistrzyni Europy w Oyama Karate

 

www.fit.plPODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka
Patka

Wejdź teraz na: http://www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: http://www.igortreneronline. I przeczytaj pozytywne opinie zadowolonych klientów! Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: http://www.igortreeneronline.pl I przeczytaj pozytywne opinie zadowolonych klientów! Zmień sięnnie do poznania nawet w ciągu jendego tygodnia! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: http://www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Zgłoś nadużycie-
andrewmail115

Najbardziej skuteczne diety i plany treningowe w Polsce? TYLKO www.igortreneronline.pl. Odchudzanie dla każdego! Wejdź teraz i zacznij jeszcze dzisiaj! Odchudzanie i budowanie formy jeszcze nigdy nie było tak proste! Wejdź teraz na www.igortreneronline.pl.

Zgłoś nadużycie-
kati49

Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Jeśli odpowiedziałaś/eś 3 razy na Tak! to : Nie czekaj wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Pozbądź się tłuszczu raz na zawsze!

Zgłoś nadużycie-
joasia

OSIĄGAJ SZCZUPŁE LUB MUSKULARNE CIAŁO SZYBCIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK! PROSTY TRENING, TANIA DIETA, INDYWIDUALNIE DOBRANA SUPLEMENTACJA! WEJDŹ TERAZ NA WWW.IGORTRENERONLINE.PL I WYGRAJ 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH!

Zgłoś nadużycie-

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl