Wakacje już o krok. Najwyższa pora zabrać się za ćwiczenia, które pozwolą spalić tłuszcz z boczków i wysmuklić ciało. Prezentujemy ćwiczenia, które pozwolą spalić tłuszcz. Włącz poniższy trening do swojej codziennej aktywności, a w krótkim czasie zobaczysz efekty
fit.pl
2014-05-21 00:00
Udostępnij
Ćwiczenia przed wyjściem na plażę

Poniższe ćwiczenia wykonujemy przez 25 minut, starając się zrobić jak najwięcej rund, jednocześnie trzymając się ilości powtórzeń.

Łyżwiarstwo przemienne
Zaczynamy od przeskoku w prawo, lądując na prawej nodze, płynnie przenosząc lewą nogę za prawą i dotykając ziemi lewą reką. Z tej pozycji wykonujemy przeskok w lewą stronę, lądując na lewej nodze, prawą przenosząc w tył. Prawą ręką dotykamy podłoża. Wykonujemy 20 powtórzeń – 10 na prawą, 10 na lewą stronę.

Pompka z pozycji stojącej
Stajemy prosto, nogi ustawiamy na szerokość bioder. Wykonujemy skłon w przód i kładziemy dłonie na podłożu przed stopami. Stopy pozostają w tym samym miejscu, zaczynamy marsz dłońmi do przodu przechodząc do pozycji deski. Wykonujemy pompkę. Wracamy do pozycji stojącej. Wykonujmy 10 powtórzeń.

Pajacyki + wyrzut nóg do tyłu
Zaczynamy w pozycji stojącej. Wykonujemy dwa pajacyki. Następnie schylamy się i kładziemy dłonie obok stóp wykonując przysiad podparty. Z tej pozycji wyrzucamy obie nogi do pozycji deski mocno napinając całe ciało. Wracamy do pozycji przysiadu podpartego przyciągająć nogi do klatki piersiowej. Powtarzamy to samo dwa razy. Następnie wracamy do pozycji stojącej. Jedno powtórzenie składa się z dwóch pajacyków, dwóch wyrzutów nóg do tyłu). Takich powtórzeń wykonujemy 10.

Plank bokiem z wymachem nogi
Przyjmujemy pozycję planku bokiem, opierając się na prawej nodze i prawej ręce. Lewa ręka wyprostowana nad głową stanowi przedłużenie tułowia. Wykonujemy wymach lewą nogą i lewą ręką w przód starając się dłonią dotknąć palców u stóp. Następnie wracamy do pozycji wyjściowej. Wykonujemy 10 powtórzeń.