fit.pl mobile logo

Płyty dvd jak efektywnie zgubić zbędne kilogramy!

Charyzmatyczny trener to coś więcej niż gwarancja większej ilości spalonych kalorii – to świetna zabawa i doskonała motywacja
Patronem medialnym płyt Cardio Odchudzanie jest portal FIT.PL

Seria Cardio (Cardio Party, Cardio Power, Cardio Eskpresowe Odchudzanie, Cardio Super Efekt i Cardio Kick) kładą ogromny nacisk właśnie na to – profesjonalne prowadzenie swoich programów przez ludzi z wieloletnim doświadczeniem i niezmienionym entuzjazmem do swojej pasji i przekazywania jej dalej.
Poznajcie pięcioro genialnych trenerów, którzy pomogą Wam zmienić swój wygląd i styl życia.

Cardio Party
Zobacz Cardio Party w Sklepie FIT.PL

Program ten, przeznaczony do wyregulowania pracy serca, a przede wszystkim do u

traty wagi, to przyjemny trening, który przyspieszając tętno, rewelacyjnie wpływa na kondycję i figurę. Rob stosuje unikalne metody, które zmotywują Was i zachęcą do działania od początku do ostatnich minut!

Rob Glick - jeden z najpopularniejszych trenerów serii telewizyjnego Mistrzowie fitness, prowadzący konferencje fitness w kilkudziesięciu krajach. Laureat nagród m.in. dla najlepszego międzynarodowego prezentera organizacji CanFitPro, zrzeszającej profesjonalnych trenerów. Wydano już 13 rewelacyjnych płyt DVD ćwiczeniowych z jego udziałem.

„W trakcie 20-letniej pracy jako trener osobisty, pomagając moim klientom uzyskać formę ich życia nauczyłem się, że dobra zabawa podczas ćwiczeń do klucz do sukcesu: by wycisnąć z nich ile się da” – Rob Glick

cardio-kick-3dCardio Kick
Zobacz Cardio Kick w Sklepie FIT.PL


Cardio Kick to dynamiczny i niezwykle różnorodny trening, który pozwoli wam wysmuklić i ujędrnić mięśnie ud i pośladków.

Violet Zaki – jedna z najpopularniejszych amerykańskich instruktorek fitness. Ta posiadaczka najważniejszych certyfikatów z dziedziny fitness i czarnego pasa w Karate Seido karierę zaczynała w Australii, jednak największe uznanie zyskała w Ameryce, współpracując z takimi osławionymi fitnessowymi jak YMCA czy Reebok/Sports Club.

„Moja misja na ten program to sprawić, żebyście spalili mnóstwo kalorii, porządnie się spocili, wymodelowali sylwetkę i odnaleźli wewnętrzną siłę” – Violet Zaki


cardio-ekspresowe-odchudzanieCardio Ekspresowe Odchudzanie
Zobacz Cardio Ekspresowe Odchudzanie w Sklepie FIT.PL


Ten energiczny i żywiołowy trening pozwoli Wam spalić zbędne kalorie, zadbać o szczupłą sylwetkę i poczuć się świetnie Spośród swoich najskuteczniejszych programów Gay stworzyła 30-minutowy program, który doskonale wpłynie na Waszą kondycję i zapewni odchudzanie w ekspresowym tempie!

Gay Gaspar - mistrzyni Aerobiku Step – dzięki łatwemu do zrozumienia stylowi nauczania jest inspiracją dla osób ze świata fitnessu. Gay była osobistą asystentką m.in. sportowców z drużyny NY Jets oraz gwiazdą kilkunastu programów ćwiczeniowych.

„Należę do zespołu, którego celem jest przygotowanie doskonałych treningów dla każdego z was. Przedstawiam mój trzydziestominutowy trening – Cardio Ekspresowe Odchudzanie. Zaraz się spocimy!” – Gay Gaspar


cardio-power-3d-2Cardio Power
Zobacz Cardio Power w Sklepie FIT.PL


Kimberly opracowała trzy łatwe i efektywne układy treningowe: interwałowy, na rzeźbę ciała i mięśnie tułowia. Dzięki nim spalicie kalorie, wzmocnicie mięśnie ramion i nóg oraz poczujecie przypływ energii.

Kimberly Spreen, kierująca organizacją Life Time Fitness, emanuje zaangażowaniem, humorem i entuzjazmem. Ma ponad 14-letnie doświadczenie w trenowaniu studentów i instruktorów.

„W życiu zawodowym poświeciłam się fitnessowi. Zawsze chciałam pomagać innym tak, by żyli zdrowiej i byli bardziej szczęśliwi.” – Kimberly Spleen


cardio-super-efektCardio Super Efekt
Zobacz Cardio Super Efekt w Sklepie FIT.PL


Cardio Super Efekt to zestaw łatwych do opanowania ćwiczeń wyszczuplających i wysmuklających sylwetkę. Trening Kendella zapewni ci mocne mięśnie ud i pośladków oraz fantastyczną kondycję.

Kendell Hogan to gwiazda Star Trainers i mistrz aerobiku. Jego energiczna i nowoczesna choreografia oraz rozrywkowa technika prowadzenia treningu pozwalają łączyć przyjemne z pożytecznym.

„Od lat ćwiczę z gwiazdami Hollywood, występuję w telewizji i wydaję płyty DVD. Teraz będę ćwiczył właśnie z tobą. W twoim domu. Kiedy tylko zechcesz.” – Kendell Hogan


5 pojedynczych programów dostępne są także w formie pakietu w atrakcyjnej cenie – 89,99. Pojedynczych tytułów i kolekcji Cardio szukajcie w sklepie fit.pl oraz www.sklep.mayfly.pl

www.fit.pl


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl