Ciesząc się z pierwszych dni wiosny zadbaj o swoje ramiona, bo już niedługo przyjdzie pora znów je odsłonić
fit.pl
2009-03-25 00:00
Udostępnij
Seksowne ramiona w 4 tygodnie - ćwiczenia

Śpiew ptaków i pąki na drzewach to niechybne znaki, że zima powoli odchodzi w niepamięć. Ciesząc się z pierwszych dni wiosny zadbaj o swoje ramiona, bo już niedługo przyjdzie pora znów je odsłonić.


Dzięki tym ćwiczeniom seksowne ramiona uzyskasz już w cztery tygodnie. Jedyne czego potrzebujesz to piłka fitball, sztanga z obciążeniem 5 lub 10 kg, dwa klocki do jogi oraz okrągły roller.


wyciska na pilceĆwiczenie 1 – triceps i barki


Trzymając szeroko sztangę, usiądź na piłce i opuść tułów w dół, tak by plecy opierały się na piłce, a kolana zgięły się w kąt 90 stopni. Unieś drążek wysoko do góry i napnij mięśnie brzucha. Po chwili ugnij ręce w łokciach (tak jak na obrazku).


Skup się na tricepsie i nie pozwól, by łokcie przechylały się na boki.


Ćwiczenie 2 – triceps


cegla rollerPostaw na podłodze dwa klocki do jogi i połóż przed nimi okrągły roller. Usiądź między klockami, wyciągnij przed siebie nogi, kostki na rollerze. Połóż dłonie na klockach i prostując ręce postaraj się oderwać od ziemi.


Po chwili ugnij łokcie i opuść tułów, ale tak, by nie dotykać podłogi. Jeśli ćwiczenie jest dla ciebie zbyt trudne, przesuń roller bliżej kolan.


Zadbaj o ramiona


Powtarzając proste ćwiczenia przez cztery tygodnie możesz wypracować kształtne ramiona. Choć do lata jeszcze daleko, to już teraz zacznij dbać o swoje ciało. Być może upalne dni przyjdą wcześniej niż myślisz...


www.fit.pl