Trening MMA Power - HIT z UK na konwencji FitStyle!

Szaleństwo MMA Power to najkrótszy i najbardziej intensywny kardio fitness program w Polsce i Europie. Naukowo zaprojektowana furmuła ćwiczeń która dostarcza organizmowi wyjątkową wydolność zamieniajacą organizm w przysłowiową maszynę właśnie wchodzi do Polski!     
fit.pl
2015-08-10 00:00
Udostępnij
Trening MMA Power - HIT z UK na konwencji FitStyle!
Pełen program będzie można zobaczyć i przećwiczyć na Konwencji FitStyle Summer 2015 w Radomiu w dniach 29-30 sierpnia.

Już niedługo treningi pojawią się również na www.fit.plTen unikalny fitness program powstał w Wielkiej Brytanii i został opracowany przez Athene oraz Kayne`a- profesjonalnego Instruktora fitnesu oraz sztuk walki. Jego wieloletnie doświadczenie w sztukach walki oraz studia w Państwowej Akademii Sportu i Medycyny w USA pozwoliły na osiągnięcie i opracowanie programu cardio conditioning, który nie ma sobie równych na świecie i w Polsce.

Standardowy oraz tradycyjny trening fitness opiera się na pracy organizmu podtrzymując pracę serca na średnich obrotach kardio-waskularnych czyli około 2 minut średniego biegu lub ćwiczeń wydolnościowych oraz dłuższej przerwie na odpoczynek. "Szaleństwo MMA POWER” opiera się na zasadzie całkowicie odwróconej do tego standardu. Naukowo opracowana metoda Maksymalna Przerwa, opiera się na 3 minutach rożnych ćwiczeń na pełnych obrotach grup mięśni przy bardzo krótkim czasie wyznaczonym na odpoczynek.

Spalanie Kalorii - zgodnie z najnowszymi osiagnięciami medycyny i sportu w Stanach Zjednoczonych , więcej kalorii jest spalanych przy krótkich treningach intensywnych, niż przy ćwiczeniach średniej prędkości.

Tylko 15 minut treningu SZALEŃSTWO MMA Power wystarczy aby uzyskać spalanie kalorii porównywalne do biegu na dworze przez 2 godziny. To sesja treningowa, która nie potrzebuje żadnego dodatkowego wyposażenia tj. hankle lub małe ciężary. Wszystko opiera się na pracy samego organizmu do specjalnie opracowanej muzyki z odpowiednio wgranymi dzwiękami interwałowymi.

Przyjdź na FitStyle Summer 2015 i przekonaj się sam!