fit.pl mobile logo

Jak zadbać o dobrą sylwetkę?

Piękna sylwetka to pragnienie każdego. Zdecydowana większość bez wahania przytaknie twierdzeniu, że lwia część sukcesu to odpowiednio zbilansowana dieta, pozbawiona zbędnych, pustych kalorii. Cóż, łatwiej powiedzieć niż zrobić. Racjonalne odżywianie się to rzeczywiście istotna sprawy. Niestety, coraz trudniej jest o nie zadbać, ponieważ żyjemy w zawrotnym tempie i każdy dzień to wyścig z czasem.

Co zrobić, aby pogodzić życie w tym szalonym świecie z dążeniem do dobrej, pięknej sylwetki?

Rozwiązaniem na wyciągnięcie ręki jest dieta pudełkowa – zbilansowana i zaprojektowana przez dietetyków. Zdrowy catering docenią szczególnie osoby zajęte. Częste podróże służbowe albo nawet zwykłe, codzienne dojazdy do pracy, mogą ograbić z cennego czasu i pozbawić sił do kulinarnych działań. Catering dietetyczny Body Chief to rozwiązanie skrojone na miarę. Wystarczy wybrać rodzaj diety, dopasowany do potrzeb i typu sylwetki, a następnie wskazać adres dostawy. Posiłek zapakowany w estetyczne i ekologiczne pudełko zostanie dostarczony prosto pod drzwi! Jedyne co pozostaje, to rozsmakować się w fit cateringu i cieszyć się piękną sylwetką.

Dieta pudełkowa a jakość posiłków

Jakość posiłków przygotowywanych w ramach diety pudełkowej jest bardzo wysoka, a składniki i przyprawy starannie wyselekcjonowane. Zdrowy catering realizowany jest pod czujnym okiem wyspecjalizowanej, profesjonalnej kadry dietetyków. Wszystko po to, abyśmy mogli cieszyć się dobrą sylwetką, a jednocześnie zadowolić swoje podniebienie. Catering dietetyczny to nie tylko zdrowie – to również duża oszczędność czasu i sił. Dzięki temu, że zespół fachowców pracuje nad przygotowaniem posiłków, mamy czas na ważniejsze lub przyjemniejsze zajęcia – na przykład na dokończenie ważnego projektu lub rozwijanie swoich zainteresowań.

Zalety diety pudełkowej

Ogromną zaletą diety pudełkowej jest jej różnorodność. Niejedna osoba zniechęciła się rzekomo cudowną dietą, ponieważ okazywała się monotonna lub wręcz jałowa. Zupełnie inaczej jest w przypadku Body Chief. Proponowany fit catering to dania, które każdego dnia się zmieniają. Zespół dietetyków tworzy je, inspirując się różnymi kuchniami świata, tak by każdy posiłek smakował wyśmienicie. Tę formę dostarczania gotowych dań doceni każdy, kto ma niewiele czasu lub chęci do gotowania, a jednocześnie chce zadbać o smukłą sylwetkę.

Dzięki diecie pudełkowej, dbając o swoją sylwetkę, nie musimy godzić się na żaden kompromis. W tym przypadku nie trzeba też zdobywać się na wyrzeczenia, ale dalej jeść smaczne potrawy, odpowiednio przygotowane i zbilansowane przez dietetyka. Taki catering to system stworzony na miarę – godny tego, aby polecać go rodzinie i przyjaciołom. Przystępny cenowo, dostępny w praktycznie każdym dużym mieście w Polsce i oferujący bogactwo smaków, przy zachowaniu optymalnej ilości kalorii. Marzenie każdej osoby, która chce cieszyć się smukłą, piękną sylwetką.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl