fit.pl mobile logo

Najlepsza restauracja w Warszawie? Przed wejściem do Twojego domu!

Już nie musisz nigdzie wychodzić, aby codziennie się poczuć jak w prawdziwej restauracji. Takie możliwości daje catering dietetyczny Masterdieta, który od teraz dowozi dietę pudełkową na terenie całej Warszawy!

Czekają na Ciebie nie tylko wyśmienite oraz pyszne posiłki, ale także program lojalnościowy, który został specjalnie przygotowany z myślą o stałych Klientach.
Nie zastanawiaj się zbyt długo, tylko sprawdź szczegóły na: https://masterdieta.pl/catering-dietetyczny/warszawa/.

Twoja dieta może być różnorodna

Rzadko możesz sobie pozwolić na kreatywność w kuchni, ponieważ pęd dnia codziennego na to nie pozwala?
Nie musisz się o to już dłużej martwić. Przejmujemy kreatywne działanie na siebie, abyś nie musiał więcej jeść śniadania w sklepie obok Twojego biura, a na lunch wcale nie musisz odbierać tego jedenastego darmowego kebaba, którego uzbierałeś z pieczątek. Catering dietetyczny Warszawa zapewnia różnorodne posiłki każdego dnia, a Ty możesz odkrywać kulinarne specjały z różnych stron świata.

Co zyskujesz, decydując się na Masterdietę?

Codziennie marnujesz prawie 2 godziny na przygotowywanie tych samych posiłków, które z pewnością dawno Ci się znudziły. Nie jesteś także pewien, czy Twoje posiłki są odpowiednio zbilansowane, prawda? Nasi dietetycy oraz szefowie kuchni wspólnie łączą siły, aby dostarczyć Twojemu organizmowi to, co najlepsze. Dieta szyta na miarę pozwoli Ci efektywnie wykorzystać energię w ciągu dnia. Nie będziesz chodził głodny. Nie musisz się martwić o zakupy ani o mycie naczyń. Zaoszczędź czas i zainwestuj go w aktywności, które sprawiają Ci przyjemność.

Mieszkasz w Warszawie? Świetnie się składa. Zyskasz jeszcze więcej wolnych chwil, unikając korków. Zatłoczone miasta nie sprzyjają zakupom spożywczym, szczególnie jeśli konkretne produkty kupuje się w różnych miejscach. Zabieraj swoją dietę pudełkową wszędzie, gdzie tylko chcesz i nigdy więcej nie zadręczaj się, czy masz coś do jedzenia w lodówce, czy nie.

Jak złożyć zamówienie? To tylko kilka kliknięć!

Wejdź na naszą witrynę internetową, wybierz miasto, które Cię interesuje. Następnie, do wyboru masz różnego rodzaju diety, które mogą być idealnie dostosowane pod Twoje zapotrzebowanie kaloryczne. Jeśli nie jesteś pewien, na jaką kaloryczność powinieneś się zdecydować, skontaktuj się z naszym dietetykiem, który pomoże wybrać odpowiedni pułap, abyś z sukcesem osiągnął swoje wymarzone cele. Złóż zamówienie i wyczekuj go we wskazanym przez Ciebie dniu. Wystarczy, że otworzysz oczy, wyciągniesz dłoń za drzwi wejściowe, a trafi do niej pięć zbilansowanych posiłków na cały dzień.

Zgub zbędne kilogramy raz na zawsze!

Wiesz, kiedy dieta jest restrykcyjna i nieprzyjemna? Kiedy przychodzi weekend, a Ty nie myślisz o niczym innym, jak o zjedzeniu tego tłustego burgera lub pizzy. Nie ma w tym oczywiście nic złego, dopóki nie zaprzątasz sobie tym głowy przez cały tydzień. Masterdieta zadba, aby napady na niezdrowe jedzenie pojawiały się jak najrzadziej. W naszej diecie także znajdują się burgery oraz fit desery. Nie opieramy naszych założeń wyłącznie o kurczaka z ryżem.

Nie uznajesz glutenu, mięsa lub nabiału? Nie ma problemu! Masterdieta troszczy się o indywidualne potrzeby swoich Klientów.

Dieta paleo

Dieta paleo Warszawa zyskuje coraz więcej zwolenników na całym świecie, ponieważ swoją ideologią nawiązuje do żywienia człowieka paleolitycznego, kiedy ludzie nie mieli żadnego pojęcia o przetworzonym jedzeniu oraz cukrach rafinowanych. W Masterdiecie doskonale znamy zasady, których musimy przestrzegać, przygotowując menu dla Klientów paleo.

W naszej ofercie znajduje się także dieta ketogeniczna, samuraj, wegetariańska oraz wiele innych. Nie zwlekaj i przekonaj się, jak wiele czasu i zdrowia możesz zyskać dzięki gotowym posiłkom. Zaufaj masterom w swoim fachu!

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl