fit.pl mobile logo

Odżywki białkowe jako doskonałe wsparcie naszej diety

Wykorzystanie odżywki białkowej w diecie sportowca jest częstą praktyką uzupełnienia jego diety, która to zazwyczaj mocno obfituje w proteiny. Czasem jest niezbędnym elementem, który pozwala na dostarczenie odpowiedniej ilości białek na dobę. Sportowcy, zwłaszcza trenujący typowo pod sporty sylwetkowe, zazwyczaj dość mocno mają obładowane jadłospisy w źródła białek, gdzie odżywka stanowi integralną część diety.

Białka wykorzystywane w suplementacji, oparte są na koncentracie białek serwatkowych WPC, czyli wyizolowanych białkach mlecznych. Jak wyczytać możemy na forum, są to odżywki charakteryzujące się wysoką wartością biologiczną, dostarczając organizmowi pełnowartościowego białka, które jest kompletne i zasobne we wszystkie niezbędne aminokwasy.

 

Jednym z przykładów białek tego typu jest białko SFD Protein plus, dostarczające wysokiej koncentracji protein, które mogą stanowić nie tylko uzupełnienie diety, ale i w diecie sportowca można wykorzystać ją jako stały element diety, który będzie stałym posiłkiem. Białka serwatkowe, jak wyczytać możemy na forum, są idealnym dodatkiem do deserów, będąc dla nich proteinową bazą, gdzie łączymy znakomity smak odżywki, jak i źródło proteinowe, pozwalające utrzymać nam dietę zgodnie z wyznaczonymi proporcjami.

 

Czasem spotykamy się na forum z opiniami, że odżywka białkowa nie jest pełnowartościowym źródłem diety, gdzie osoby piszące uzasadniają, że nie posiada ona poszczególnych witamin, czy związków mineralnych. Jednak należy pamiętać, że jej funkcją jest dostarczenie wysokiej jakości białek, a nie bycie substytutem zbilansowanego posiłku. Biorąc więc pod uwagę jej pierwotną funkcję, spełnia ona swoje zadanie.

 

odzywka-bialkowa-wpc

 

Czytając opinie na forum SFD, dość często polecanym rozwiązaniem jest wykorzystanie odżywki SFD protein plus, jako wersji białka, które łączy ze sobą smak, jakość, jak i cenę produktu, która jest przystępna. Jest to białko, które doskonale nadaje się dla wszystkich osób trenujących, którzy cenią sobie wsparcie diety produktem wysokiej jakości. Białko SFD oparte jest na koncentracie WPC, które dostarcza tylko wartościowych protein, bez białek roślinnych i dodatków, które sztucznie podnoszą wartość produktu.

 

Przy wyborze odżywki należy kierować się nie tylko jej składem. Ważne jest, aby sama odżywka była równie smaczna, jak i nie sprawiała problemów gastrycznych. Oznacza to, że białko powinno uwzględniać kompleksowo wymagania konsumenta. Obecnie mamy czasy, gdzie powiedzenie, że suplement ma działać, zwłaszcza w kontekście odżywki białkowej nie ma już siły znaczenia. Odżywka białkowa musi spełniać wymagania pod kątem składu, smaku, rozpuszczalności i jakości produktu. Na forum SFD wyczytać możemy, że białka, jakie proponuje firma SFD, odpowiadają wymaganiom sportowców, nie tylko pod kątem smaku samej odżywki, ale i spełniają wymagania stricte sportowe, pod kątem uzupełnienia diety w proteiny.

 

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka
Adrian Kowalik

Odżywki białkowe są naprawdę dobrym wsparciem diety o czym sam się przekonałem wiele razy. Od dziecka miałem problemy z wagą i wiele razy próbowałem się pozbywać balastu niepotrzebnego. Dopiero dietetyk i odpowiednia suplementacja odżywkami zdziałały cuda. Teraz trzymam się ostro wyznaczonego celu i mam nadzieję, że idę w dobrą stronę. Dla ludzi niezdecydowanych polecam poczytać różne informację i zdobywać wiedzę na przykład sporo piszą o odżywkach białkowych tutaj https://www.prawodoinformacji.pl/ Czerpałem z tej strony wiedzę i nie żałuję, bo napisane wszystko jest w przystępny i prosty sposób. Pozdrawiam i powodzenia życzę dla każdego walczącego z nadwagą, sam to przeszedłem i wiem o czym mowa ! :)

Zgłoś nadużycie-
Dawid

Wejdź na: http://www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: http://www.igortreneronline. I przeczytaj pozytywne opinie zadowolonych klientów! Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: http://www.igortreeneronline.pl I przeczytaj pozytywne opinie zadowolonych klientów! Zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego tygodnia! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: http://www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Zgłoś nadużycie-
adam.milan

Tyle spamu tutaj..... odżywki są super, można je wykorzystać naprawdę różnie, do serników, shake?ów, ogólnie wszystkiego tak naprawdę. Ja zażywam białko z SFD WPC delicious, tak kozackie białko, moim zdaniem najlepsze jakie piłem. Smak jest swietny, dopracowany. Ma trochę wiecej węgli, ale różnicy aż takiej nie ma, a w smaku petarda

Zgłoś nadużycie-
amon10

OSIĄGAJ SZCZUPŁE LUB MUSKULARNE CIAŁO SZYBCIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK! PROSTY TRENING, TANIA DIETA, INDYWIDUALNIE DOBRANA SUPLEMENTACJA! WEJDŹ TERAZ NA http://www.igortreneronline.pl I WYGRAJ 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH!

Zgłoś nadużycie-
andrewmail115

Osiągaj szczupłe lub muskularne ciało szybciej niż kiedykolwiek. Prosty trening, tania dieta, indywidualnie dobrana suplementacja! Wejdź teraz na www.igortreneronline.pl i wygraj 10 tys. złotych!

Zgłoś nadużycie-
Maria Py

Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego tygodnia! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Zgłoś nadużycie-
zuza.piatkowska

To fakt odżywki są bardzo potrzebne kiedy chcemy uzupełnić białko. Często po treningu lubię sobie wypić, to z SFD najbardziej smakuje mi nougat bo przypomina Monte z dzieciństwa ;)

Zgłoś nadużycie-
Sebastian Boczar

OSIĄGAJ SZCZUPŁE LUB MUSKULARNE CIAŁO SZYBCIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK! PROSTY TRENING, TANIA DIETA, INDYWIDUALNIE DOBRANA SUPLEMENTACJA! WEJDŹ TERAZ NA WWW.IGORTRENERONLINE.PL I WYGRAJ 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH!

Zgłoś nadużycie-
kinga.filiks

OSIĄGAJ SZCZUPŁE LUB MUSKULARNE CIAŁO SZYBCIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK! PROSTY TRENING, TANIA DIETA, INDYWIDUALNIE DOBRANA SUPLEMENTACJA! WEJDŹ TERAZ NA WWW.IGORTRENERONLINE.PL I WYGRAJ 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH!

Zgłoś nadużycie-
krakers1111

OSIĄGAJ SZCZUPŁE LUB MUSKULARNE CIAŁO SZYBCIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK! PROSTY TRENING, TANIA DIETA, INDYWIDUALNIE DOBRANA SUPLEMENTACJA! WEJDŹ TERAZ NA WWW.IGORTRENERONLINE.PL I WYGRAJ 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH!

Zgłoś nadużycie-
Olek Banda

Odżywki białkowe są jak najbardziej potrzebne, wtedy gdy nie można do końca poświęcić się diecie, z uwagi na rodzinę lub intensywne życie zawodowe. Z tego względu korzystam z diety pudełkowej, odżywek białkowych i stosuję LargoMass. Dzięki suplementacji moja tkanka mięśniowa w dość krótkim czasie się rozrasta, co znacznie zwiększa moją motywację do dalszych działań.

Zgłoś nadużycie-

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl