Ciąża i czas poporodowy to dla kobiet nie łatwy czas. Obok zajmowania się dzieckiem, dochodzą do tego rozterki związane z wyglądem. Stojąc przed lustrem wydaj nam się, że nasza atrakcyjność uciekła gdzieś w niebyt. Brzuch, uda i pośladki jakby ktoś przyszył od zupełnie innego ciała. Nie akceptujemy siebie a dalszy niezbyt miły dla nas scenariusz dopisuje nam głowa  
fit.pl
2012-07-17 00:00
Udostępnij
Aktywnie rodzinne
A to już krok od błędnego koła i pogłębiającego się z dnia na dzień uczucia smutku i przygnębienia.

W wegemaluch.pl chcemy stworzyć bezpłatną, ogólnopolską bazę miejsc dla rodziców z dziećmi. Gdzie bez najmniejszego zakłopotania maluchy mogą z nami uczestniczyć w zajęciach. Dzięki czemu mamy i tatusiowie spędzą aktywnie czas ze swoimi pociechami.

Bez ideologii

Na stronie wegemaluch.pl publikowane są przepisy kulinarne z podziałem na miesiące a także porady dietetyka, rehabilitanta, psychologa i pediatry. To również dział „Co w czym”, w którym rodzice mogą znaleźć porady od kiedy i jakie składniki można wprowadzić do diety Maluszka.

Na naszej stronie można znaleźć także wywiady z znanymi wegetarianami, m.in. Natalią i Pauliną Przybysz, Barbarą Labudą, Moniką Mrozowską czy Agatą Buzek.

Wegemaluch.pl to portal stworzony z myślą o ludziach, którzy chcą przede wszystkim czerpać informację o zdrowym odżywianiu oraz rozwoju emocjonalnym dzieci. Na stronie nie ma miejsca dla ideologii. Chcemy stworzyć miejsce, gdzie każdy wege i niewege znajdzie odpowiedzi na nurtujące go pytania.

Serdecznie zapraszam do zgłaszania fitnessów i basenów. To właściciele tych miejsc decydują jaki opis i zdjęcia pojawią się na wegemaluch.pl

Zapewniam Państwa, że przekazane przez Was informacje poszukiwane przez wegerodziców. Stwórzmy razem bezpłatną, ogólnopolską bazę miejsc przyjaznych rodzicom z dziećmi.

www.wegemaluch.pl

www.dziecko.fit.pl