Dla całej rodziny, dobre na gardło, krtań, górne drogi oddechowe!

Zima to okres, który nie jest łaskawy dla naszego układu oddechowego. Jak nie przeziębienie, które skutkuje bólem gardła, to uczycie jego kłucia, wywołanego suchym powietrzem. Jak naturalnie walczyć z chorobą i czuć komfort niezależnie od pory roku?
2020-01-31 00:00
Udostępnij
Dla całej rodziny, dobre na gardło, krtań,  górne drogi oddechowe!

Szałwia ma tę moc…

Wraca „moda” na metody, którymi kurowały się nasze mamy oraz babcie i były zadowolone. Jeśli mowa o problemach górnych dróg oddechowych stosowanie ziół, w szczególności szałwii,  zawsze było sprawdzonym sposobem. Jej aromatyczne liście kryją w sobie wiele wartościowych substancji. To przede wszystkim olejek szałwiowy (który zawiera m.in. kamforę, tujon) i garbniki, kwasy organiczne, flawonoidy, witaminy B1, A i C. Połączenie tych substancji decyduje o odkażającym działaniu szałwii. Ma ona też właściwości przeciwzapalne, a stosowana wewnętrznie jest wskazana na różne dolegliwości trawienne.

Gdy więc tylko poczujemy drapanie w gardle, warto przygotować napar z szałwii. Jak to zrobić? Łyżkę suszonych liści zalej szklanką wrzątku i odstaw pod przykryciem na 15 minut. Gdy przestygnie, letnim naparem należy płukać gardło 4–5 razy dziennie.

Natura w zasięgu ręki

Jednak jeśli nie macie własnego ogródka lub czasu czy ochoty na samodzielne przygotowywanie naparu, warto sięgnąć po Cukierki Szałwiowe niemieckiej firmy Reutter. Dzięki nim możemy to cenne zioło przyjmować w bardzo wygodnej i smacznej formie cukierka szałwiowego, a nie w gorzkich pigułkach. Cukierki te zawierają naturalny ekstrakt i olejek z szałwii oraz prawdziwy miód i witaminę C. Składniki te znane są z kojenia jamy ustnej, gardła, krtani, wspierania odporności organizmu. Także nawilżają śluzówkę jamy ustnej.

Dzięki specjalnej technologii produkcji Cukierków Szałwiowych firmy Reutter – dodawaniu ekstraktu i olejku szałwiowego w niskich temperaturach gotowania masy produktowej – składniki zachowują swoje dobroczynne właściwości. Dlatego też warto mieć je zawsze przy sobie – by przynieść ulgę w „gardłowych problemach”.

Kłopoty gardła czy krtani nie będą już problemem, gdy będziemy wspierali się naturalnym rozwiązaniem. Sięgajmy po nie – gdyż to właśnie z natury płynie największa siła znana od pokoleń.

Te wielokrotnie prestiżowo wyróżnione Cukierki Szałwiowe niemieckiej firmy Reutter należy ssać jak najdłużej (nie rozgryzać!), by wydzielające się olejki długo korzystnie oddziaływały na gardło, krtań i jamę ustną. Produkt dla całej rodziny. Czytajmy etykiety, wybierajmy produkty sprawdzone, cieszące się zaufaniem klientów. Cukierki szałwiowe firmy Reutter to znakomita, niemiecka solidność. Produkowane są tylko w Niemczech ! Poznaj ich wysoką jakość !

Doskonałe Cukierki Szałwiowe firmy Reutter są dostępne w aptekach i zielarniach.
Cena ok. 7,90 zł