FUN CAMP: wakacje 2010 ze sportem i gwiazdami!

FUN CAMP – organizator pierwszych w Polsce obozów sportowych z gwiazdami – rozpoczyna zapisy na sezon lato 2010. W lipcu i sierpniu odbędą się obozy piłkarskie, lekkoatletyczne, pływackie i karate
fit.pl
2010-03-26 00:00
Udostępnij
FUN CAMP: wakacje 2010 ze sportem i gwiazdami!
podczas obozów trenerami będą m.in.: Tomasz Frankowski, Marcin Urbaś, Paweł Januszewski czy Agata Korc. Bazę sportową i hotelową stanowią najlepsze ośrodki w Polsce zlokalizowane w okolicy Łodzi, Zakopanego, Poznania oraz Wrocławia.

FUN CAMP to pierwsze w Polsce obozy sportowe, podczas których oprócz profesjonalnego treningu w zakresie: piłki nożnej, karate tradycyjnego, lekkiej atletyki czy pływania uczestnicy mają możliwość spędzić czas z prawdziwymi gwiazdami poszczególnych dyscyplin oraz odbyć z nimi treningi.

„Naszym celem jest zachęcenie dzieci i młodzieży do uprawiania sportu. Wiemy, że wsparcie ze strony gwiazd znanych z mediów może nam w tym pomóc. Jako wieloletni trener pływania, mam świadomość, że dzięki podsycaniu zapału młodych adeptów sportu można wyzwolić wiele pozytywnych emocji” – mówi Rafał Matusiak, Dyrektor Sportowy FUN CAMP.

logo

Informacje dotyczące obozów w poszczególnych dyscyplinach:

Piłka nożna – lokalizacja: Centrum Piłkarskie PTAK. Gwiazdą obozu będzie Tomasz Frankowski;

Lekka atletyka – lokalizacja: Białka Tatrzańska, baza sportowa: COS Zakopane. Gwiazdą obozu będą: Marcin Urbaś i Paweł Januszewski;

Pływanie – lokalizacja: Ośrodek Sportowo-Wypoczynkowy "Hotel POSNANIA". Gwiazdą obozu będzie Agata Korc;

Karate tradycyjne – lokalizacja: DOJO STARA WIEŚ. Gwiazdą obozu będzie Katarzyna Krzywańska;

Multisport – lokalizacja: Ośrodek AWF w Olejnicy (woj. Dolnośląskie).

„FUN CAMP to profesjonalne treningi, fantastyczna zabawa, ale także komfortowe ośrodki sportowo-rekreacyjne. Uczestnicy naszych obozów będą rozwijać swoje umiejętności na boiskach czy w salach, w których trenują reprezentanci Polski i zawodowi sportowcy. Będzie to dla nich szansa, aby poznać codzienność profesjonalnego piłkarza, karateki czy pływaka. Gwarantujemy trochę ciężkiej pracy i mnóstwo dobrej zabawy” – mówi Grzegorz Jarosz, Dyrektor Marketingu FUN CAMP.

Obozy, w zależności od dyscypliny, przeznaczone są dla dzieci w wieku 7-14 lat. Uczestnikiem FUN CAMPU mogą być dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze sportem, jak i te, które chcą doskonalić swoje umiejętności.

www.fit.pl