Magic Marker - innowacyjna i oryginalna gra już wkrótce

Magic Marker to innowacyjna gra na platformę PC i MAC, która swoją oryginalnością nawiązuje do takich hitów jak m.in. Little Big Planet czy Machinarium. Gra została wielokrotnie nagradzana a jej twórcy wyróżnieni wieloma prestiżowymi odznaczeniami.
fit.pl
2010-07-01 00:00
Udostępnij
Magic Marker - innowacyjna i oryginalna  gra już wkrótce
MAGIC MARKER OKLADKASystem gry oparty został na prawach fizyki i stanowi połączenie klasycznej platformówki 2D z grą logiczną, w której gracz steruje chłopcem o imieniu Max i jego magicznym markerem.

Podczas gdy Max umożliwia stare, dobre zabawy platformowe, marker służy do rozwiązywania stawianych przed nim problemów logicznych, poprzez rysowanie odpowiednich obiektów stających się od tej chwili częścią świata gry. Funkcja ta służy do ukończenia każdego poziomu i pokonywania wyzwań, jak również zaopatruje gracza w unikalne narzędzie, które samo w sobie stanowi niesamowitą zabawę i pozwala na nieograniczone interakcje z otoczeniem! 

Dzięki nowemu rozwiązaniu jakim jest magiczny marker - każdą zagadkę można rozwiązać na wiele sposobów i gra nigdy się nie nudzi! Mimo, że pierwsze wrażenie może sugerować, że jest to tytuł dziecięcy – nic bardziej mylnego, Magic Marker spodoba się zarówno młodszym jak i starszym graczom!

Gra ukaże się w polskiej wersji językowej, w niezwykle atrakcyjnej cenie – tylko 49,90 PLN. Dodatkową przewagą wersji pudełkowej będą stanowiły atrakcyjne materiały dodatkowe oraz niepowtarzalna opakowanie gry. Szczegóły w tym zakresie zostaną ujawnione już wkrótce. Premiera gry odbędzie się w lipcu.


www.fit.pl