Zajęcia fitness Łódź, miejsce sportu i dobrej zabawy

Marzy Ci się nienaganna sylwetka? A może trochę zasiedziałeś się w domu i czas popracować nad kondycją oraz zadbać o zdrowie? To idealny moment, aby nad tym popracować w siłowni Łódź Górna. Zajęcia fitness, w pełni wyposażone sale fitness, świetna atmosfera, to wszystko, czego potrzebujesz, aby mieć lepszy dzień.
2021-07-08 00:00
Udostępnij
Zajęcia fitness Łódź, miejsce sportu i dobrej zabawy
  • Fitness Łódź, co możemy Ci zaoferować?
  • Sale fitness, jakie udogodnienia czekają na Ciebie?
  • Honorujemy karty, załóż już dziś
  • Świetna zabawa, to Ci zagwarantujemy

 

fitness łódź

 

Fitness Łódź, co możemy Ci zaoferować?

Nasza oferta pozwoli Ci dobrać idealne zajęcia. Znudził Ci się klasyczny aerobik, czy zumba? Pod okiem trenerów przygotowaliśmy specjalną ofertę, w której każdy zajdzie coś dla siebie. Nie ważne świątek, piątek czy niedziela. Jesteśmy otwarci dla Ciebie.

Szeroka gama zajęć dostępnych w siłownia Łódź to nie tylko fitness, który odbywa się pod okiem instruktora. Do wyboru mamy klasyczne interwały, zajęcia taneczne w rytmie egzotycznej salsy, tabata, czy popularne wśród Pań zajęcia mające na celu przygotować ciało do lata i bikini. Stworzyliśmy również specjalne spotkania dla seniorów, które mają na celu zadbanie o formę i kręgosłup. Jeżeli nie chcesz korzystać z zajęć, do Twojej dyspozycji jest cała siłownia wraz ze strefą cardio, która zapewne pomoże Ci wymodelować sylwetkę. 

 

Sale fitness, jakie udogodnienia czekają na Ciebie?

Nasze sale fitness łódź są w pełni wyposażone, dlatego zajęcia w naszej siłowni to czysta przyjemność. Jeżeli chcesz mieć do nich nieograniczony dostęp, zapisz się do naszego klubu, wiemy, że na pewno nie pożałujesz.

Klub posiada dostosowane pomieszczenia pod każde zajęcia, w swoich zasobach posiadamy hantle, maty, gumy do ćwiczeń, piłki i wiele innych, w związku z czym niczego nie zabraknie podczas treningów dla żadnego  z uczestników. Pamiętajmy jednak, aby wpisać się do grafiku, a jeżeli nie możemy pojawić się na nich umówionych wcześniej treningach, zachęcamy do odwołania wizyty, zwalniając miejsce dla innych uczestników.

 

Honorujemy karty, załóż już dziś

W  ofercie znajdziesz karnety umożliwiające dostęp do zajęć, strefy cardio i reszty kompleksu, gdzie wykonasz swój trening. Czekać na Ciebie będzie nasz zespół, pod którego czujnym okiem dokonasz upragnionych zmian, nabierzesz siły i energii. Klubowicze siłowni w mieście Łódź korzystając z naszego programu, mogą zakupić karnety na siłownię w korzystnych cenach, a dla nowych członków mamy 14-dniowy karnet całkowicie za darmo. Aby zapoznać się z opcjami oraz dowiedzieć się szczegółów odnośnie dostępnych karnetów zachęcamy do odwiedzenia fitness łódź na twojej przeglądarce.

 

Świetna zabawa, to Ci zagwarantujemy

Ludzie, którzy tworzą to miejsce to my, osoby z pasją i powołaniem, dlatego dziękujemy, że chcesz skorzystać z naszych usług, ponieważ oddajemy temu miejscu całe serce i stawiamy na Twoje zaufanie. Zachęcamy do kontaktu email lub osobiście w naszym klubie w Łodzi.