fit.pl mobile logo

Narodziny pierwszego dziecka

Pierwsze promienie słońca, pierwsze narodziny, pierwsze oczekiwanie, pierwszy dotyk, pierwsze dźwięki, pierwsze ubranie, pierwszy kontakt z naturą. Czyli pierwsze momenty życia Twojego dziecka
Dziecko, z uwagi na swoją niedojrzałość fizyczną oraz psychiczną, wymaga szczególnej opieki i troski, w tym właściwej ochrony prawnej, zarówno przed jak i po urodzeniu – poucza nas Konwencja o prawach dziecka, przyjęta przez Zgromadzenie Ogólne Narodów Zjednoczonych w roku 1989. Niesamodzielność i niedojrzałość wpisane są w jego naturę. Dlatego już od samego początku otaczane jest szczególną troską.

dzidzius

Narodziny pierwszego dziecka to szczególny okres dla świadomych rodziców. Wymaga od nich przyswojenia nowych umiejętności w błyskawicznym tempie. To jak intensywny kurs przygotowawczy z ekologicznego rodzicielstwa, macierzyństwa, miłości do dziecka i ziemi. Dobre przygotowanie do macierzyństwa to spełniona obietnica o bezpiecznym, świadomym i ekologicznym dzieciństwie Twojego Dziecka.

Świadomej Mamie, świadomym rodzicom Mon Petit Bébé zamiast tylko kolejnej, po prostu modnej kolekcji dla noworodków i niemowląt - proponuje linie spod znaku tradycji i elegancji, a wszystko w trosce o przyszłość i rozwój Twojego Dziecka.

Ekologiczne ubranie, czyli druga skóra

Na co należy zwrócić uwagę wybierając pierwsze ubranka dla nadchodzącej pociechy? Po pierwsze: konstrukcja ubranek dopasowana do anatomii dziecka. Prościej znaczy lepiej. Po drugie: oferta. Mniej znaczy więcej. Po trzecie: estetyka. Monolitycznie, minimalistycznie, bez zbędnych akcentów. Po czwarte: jakość, materiał, który będzie bezpieczny i nie podrażni skóry dziecka. Wybór pada na bawełnę organiczną najwyższej jakości – peruwiańską PIMĘ.

Warto jest też zadać sobie pytanie: czego właściwie szukamy, czego potrzebujemy?
A oto krótka lista propozycji, w które można się zaopatrzyć w dobrym internetowym sklepie z organiczną odzieżą dziecięcą.

[-------]

Rewelacyjne śpiworki

Jego funkcjonalna, w pełni rozpinana konstrukcja, pozwala na szybkie przygotowanie dziecka do snu. Praktyczny ściągacz u dołu śpiworka ułatwia szybką, nocną zmianę pieluchy. Dla dzidzius3najmniejszych dzieci dodatkowo zaprojektowano bardzo przydatne rękawiczki, zintegrowane z rękawkami śpiworka. Jest on wykończony wysokiej klasy bezpiecznymi napami nie zawierającymi metali ciężkich. Występuje w trzech kolorach: naturalnej bieli, różowym dla dziewczynki lub błękitnym dla chłopca, dodatkowo ozdobiony jest haftem w czterech wersjach z naturalnymi motywami do wyboru. Do ich produkcji użyto farbników pochodzenia roślinnego. Śpiworki posiadają także certyfikat Lasting Color, który zapewnia trwały odcień nawet po wielokrotnym praniu.

Potwierdzeniem naturalności oraz najwyższej jakości materiałów wykorzystywanych przez Mon Petit Bébé jest zgodność z międzynarodowym standardem GOTS (Global Organic Textile Standard) dla bawełny organicznej. Dostępny jest również śpiworek Premium, występujący w kolorze naturalnej bieli, ozdobiony naturalnymi aplikacjami i delikatną kroszetką.

Naszymi bestsellerami są też prześliczne wyprawki (idealne na prezent dla nowonarodzonej
i nowonarodzonego), ręczniczki z kapturkiem, kocyki, czyli to, co potrzebne jest już w pierwszych dniach po urodzeniu maluszka. Skompletowane wyprawki zaprojektowano z myślą o jeszcze nie do końca wtajemniczonych rodzicach, którzy z braku czasu czy pomysłu szukają i potrzebują gotowej oferty lub propozycji. Śpioszki, kaftanik, spodenki, body kimono z długim bądź krótkim rękawem (wygodna konstrukcja w stylu kimono, pozbawiona bocznych szwów, umożliwiająca założenie ubranka bez przekładania przez główkę dziecka), ręczniczki o dużej hydrofilności – czyli wchłanialności wody, ażurowe kocyki do wózeczka, umożliwiające swobodne oddychanie, to tylko kilka propozycji.

 

Alfabet, motto, credo Mon Petit Bébé

Nasze cele:
Oszczędny styl, minimalizm, puryzm formy w pełnym znaczeniu tego słowa.
Prostota i elegancja zarówno jeśli chodzi o projekt, konstrukcję, wzór, jak i tkaninę.
Bawełny organicznej.

Proste, oszczędne wzornictwo sprawdza się przy noworodkach lepiej niż to agresywne, nasycone kolorami, które zmusza producentów do używania ciężkich, niewygodnych haftów, aplikacji, syntetycznych farbników czy sitodruków do ozdoby.

To, co wyróżnia Mon Petit Bébé to: płaskie szwy w ubrankach oraz wielkość klinu w śpioszkach, która pozwala na swobodę ruchów dziecka, szwy w czapeczkach i bucikach znajdują się po bokach; nowości konstrukcyjne (na przykład oryginalny śpiworek); dobrej jakości napy, nie tylko bezniklowe nie powodujące alergii, ale także, które nie grożą rozczepieniem i skaleczeniem, dopasowane podkroje (pod szyją), dzięki którym dziecko nie ma odkrytej szyi; hafty zabezpieczone delikatnymi materiałami z drugiej strony, które nie powodują podrażnień skóry.

Oferta to trzy różne style i odsłony dziecięcego szyku: Classic, Premium i Elegance. Mon Petit Bébé to nie tylko estetyka, ale przede wszystkim konstrukcja ubranek. Powstała ona bowiem przy współpracy Instytutu Matki i Dziecka, którego pozytywną opinię posiadają wszystkie produkty tej marki.

Połączenie praktycznej elegancji i dobrej konstrukcji to cechy wyróżniające markę Mon Petit Bébé na rynku. Celem Mon Petit Bébé jest otoczenie troską Twojego dziecka począwszy już od pierwszych dni jego życia.

 


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl