Bycie rodzicem to najtrudniejsze zadanie na świecie. A bycie "doskonałym" rodzicem wydaje się wręcz niemożliwe! Ta książka sprawi, że zaczniesz do tego miana zaszczytnie aspirować
fit.pl
2010-10-06 00:00
Udostępnij
Jak być wspaniałym tatą
jak-byc-wspanialym-tata-250Nie ma żadnej szkoły, która nauczyłaby cię, jak to się robi. To doświadczenie, które nabyć można jedynie w sposób empiryczny. Ale warto przyswoić sobie jak najwięcej informacji dotyczących tego, co może cię spotkać, jak i tego, czego na pewno doświadczysz.

Autor, posługując się językiem dnia codziennego, przekształcił złożone idee w praktyczne wskazówki, które każdy z ojców może wcielić w życie w procesie wychowawczym. Jest to kompendium wiedzy o tym, jak być wartościowym ojcem dla swojego dziecka od momentu poczęcia, aż po osiągnięcie przez nie pełnoletniości i w dorosłym życiu.

Ian Bruce - od ponad piętnastu lat profesjonalny doradca, trener i autor podręczników - pomaga ludziom na całym świecie osiągać założone cele i cieszyć się z sukcesów na najwyższym poziomie: w karierach zawodowych, finansach, związkach i - oczywiście! - w rodzicielstwie.

Premiera książki już 11.10.2010

www.fit.pl