fit.pl mobile logo

Rewolucja w kąpieli !

 RA 0063bKąpiel szczególnie tych najmniejszych dzieci często bywa stresująca – świeżo upieczeni rodzice boją  się o noworodka, którego ciężko umyć nachylając się nad wanną. Wychodząc naprzeciw potrzebom opiekunów często narzekających na domową przestrzeń zdominowaną przez wszechobecne zabawki, ubranka i inne gadżety swoich pociech, duńscy producenci stworzyli składaną wanienkę, która nie zajmuje cennego miejsca w łazience i zmieści się nawet w najmniejszym mieszkaniu, gdyż po użyciu jednym ruchem i dzięki opatentowanemu zapięciu składa się do wielkości teczki. Zakup takiej wanienki to konieczność jeżeli chcemy by naszym pociechom kąpiel kojarzyła się z przyjemnością i chwilą zabawy pod czujnym okiem mamy lub taty.

Mając na uwadze komfort i bezpieczeństwo podczas kąpieli dno zrobione jest z materiału antypoślizgowego. Dodatkowo, wanienka wyposażona jest w uroczą zatyczkę, którą łatwo zamknąć kciukiem, ale nie do otworzenia przez małe dziecięce paluszki. Produkt zrobiony jest z nieszkodliwych i nietoksycznych materiałów. Przy procesie produkcji zachowano rygorystyczne wytyczne dotyczące zdrowia, bezpiecze ństwa i środowiska. Każda kąpiel to około 2/3 mniejszego zużycia wody niż w tradycyjnej wannie.
FLEXIBATH-3-IMAGES-CIRCLE
Składana wanienka to bezpieczny, higieniczny i ekologiczny produkt oferowany w internetowym sklepie ziabaqlu.pl. Przeznaczona jest dla dzieci od urodzenia do czwartego roku życia. Potem można używać jej jako basenika ogrodowego, plażowego lub pojemnika na zabawki.

Przełomowa wanienka dostępna jest w sześciu kolorach : różowym, niebieskim, białym, czerwonym, zielonym i przeźroczysta. Pan doktor Paweł Zawitkowski, fizjoterapeuta i autor popularnej książki  „Co nieco o rowoju dziecka” w porannym programie śniadaniowym przedstawiał The Flexi Bath jako jedno z lepszych rozwiązań w małej łazience czy w czasie podróży. The Flexi Bath otrzymała główne nagrody podczas Warsaw Fashion Street, Innowacji 2009 przyznawanej przez Forum Biznesu pod patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego i Centrum Innowacji FIRE oraz wyróżnienie
w kategorii Machina Design.


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl