Rodzice w akcji. Jak przekazywać dzieciom wartości

Drogi Rodzicu, czy zdarzyło się kiedyś, że Twoje dziecko nie wykonało tego, o co je poprosiłeś i musiałeś powtarzać jakieś polecenie raz, drugi, trzeci, dziesiąty? Jeśli nie, to odłóż tę książkę. Ona nie jest dla Ciebie  
fit.pl
2010-12-10 00:00
Udostępnij
Rodzice w akcji. Jak przekazywać dzieciom wartości
ksiazka edukacyjnaJeśli tak, to dodatkowo z książki dowiesz się, jak stawiać i respektować granice? Jak radzić sobie z zazdrością o rodzeństwo? Kiedy być towarzyszem, a kiedy policjantem, aby utrzymać dobrą więź z dzieckiem? A przede wszystkim, dowiesz się, jak przekazywać wartości, aby nie zrazić do nich dziecka!

Jako rodzice każdego dnia zadajemy sobie wiele pytań związanych z wychowaniem dzieci. Zdarza się, że bezradnie rozkładamy ręce lub wychodzimy z siebie, żeby osiągnąć upragnioną przez nas reakcję naszej pociechy. Czy przypadkiem nie popełniliśmy gdzieś błędu?

Monika i Marcin Gajdowie są terapeutami, na co dzień pomagającymi setkom rodziców w rozwiązywaniu problemów wychowawczych. Ich książka jest nie tylko wytłumaczeniem przyczyn najczęstszych problemów z  aktywnymi dziećmi, ale przede wszystkim poradnikiem, jak się zachować, co zrobić, jak ukierunkować swoje myślenie, co zmienić, jak przekazać dzieciom wartości oraz wiarę.

Edycja Świętego Pawła, „Rodzice w akcji”, format: 14,5 x 20,50 cm, s. 152, oprawa miękka

Tytuł: Rodzice w akcji
Podtytuł: Jak przekazywać dzieciom wartości
Autorzy: Monika i Marcin Gajdowie
Wydawca: Edycja Świętego Pawła, Częstochowa 2010 r.

www.fit.pl