fit.pl mobile logo

Test kaloszy Kamik

Niestety tegoroczna jesień przywitała nas pluchą, deszczem i wiatrem. Dla maluchów, które całe lato spędziły biegając po dworze, deszczowa pogoda oznacza siedzenie w domu. Jednak czy aby na pewno?

Jesień może być aktywna! Nie zmuszajmy naszych najmłodszych do siedzenia w domu. Nawet kiedy pada deszcz. Wystarczy wyposażyć dziecko w odpowiednie kalosze. Dzięki nim nasza pociecha będzie mogła swobodnie bawić się na świeżym powietrzu nawet w czasie deszczu.

Kalosze stanowią bardzo praktyczny rodzaj obuwia, który ma za zadanie ochronę dziecięcych stóp przed przemoczeniem. Skutkiem przemoczonych butów często są przemarznięte stopy, a u dzieci następstwem takiej sytuacji mogą być przeziębienia i choroby górnych dróg oddechowych. Dlatego warto zadbać o odpowiednie traktowanie stóp swojej pociechy, używając właściwie dobranych gumowców.


Ostatnio mieliśmy przyjemność testować kalosze firmy Kamik. Czym one się charakteryzują?


Wykonane są  z wysokiej jakości tworzywa, odpornego na uszkodzenia. Doskonale dopasowuje się do stopy dziecka. Nawet delikatnie za duże kalosze, nie spadają dziecku z nóg i nie dają efektu „człapania”. Są bardzo ładnie wyprofilowane. Sztywność wspomaga prawidłowe ułożenie stopy, co ma duże znaczenie, gdy dziecko ma wadę postawy lub koślawi stopy. Materiał, z którego wykonane są kalosze jest elastyczny, dzięki czemu po zgięciu wraca do swojej normalnej formy. Dzięki temu są wytrzymalsze na mechaniczne przebicia.

kalosze6

Dodatkowo po otworzeniu pudełka nie unosi się z niego gumowy zapach, charakterystyczny dla wielu kaloszy. Miękka wkładka gumiaków sprawia, że noga nie poci się maluchowi, więc bez problemu może mieć kalosze na nogach przez długi czas. Wyposażone są również w grubą podeszwę antypoślizgową, która zabezpiecza dziecko przed upadkiem podczas biegania po śliskich chodnikach.

kalosz

 

kalosz2

 

Kalosze Kamik wyposażone są w elementy odblaskowe tak aby dziecko było bardziej widoczne. Świetnie nadają się do codziennego użytku nie tylko w deszczowe dni.

kalosze4

Kalosze Kamik dopasowują się do stopy, nawet takiej z wysokim podbiciem. Łatwo się je wkłada, jak i zdejmuje. Dzieci nie będą miały z tym żadnego problemu. Kalosze są lekko rozszerzane na wysokości łydki.

kalosz3

Dzięki temu do środka można schować nogawki spodni (bez problemu mieszczą się w nich spodnie nieprzemakalne), co uchroni je przed zachlapaniem. Kalosze sięgające połowy łydki to świetne rozwiązanie dla aktywnego malucha, który uwielbia skoki po kałużach. Podczas zabawy kalosze trzymają się stopy i nie spadają z niej. 

kalosz4

Kalosze Kamik to kalosze idealne dla aktywnych maluchów. Są lekkie, funkcjonalne i wyprodukowane z wytrzymałego tworzywa. W trosce o bezpieczeństwo dziecka posiadają antypoślizgową podeszwę, która chroni przed poślizgnięciem się na mokrej powierzchni.

kalosze2


Producent w swojej ofercie ma różne kalosze – zarówno takie do kostki, przeznaczone dla starszych dzieci, jak i kalosze ze ściąganym sznurkiem przy cholewie.

kalosze_1

Ciekawe wzornictwo, a przede wszystkim trwałość, powodują, że kalosze Kamik to doskonała propozycja dla aktywnych maluchów. Z nimi jesienna plucha im nie straszna!

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl