fit.pl mobile logo

Znowu katar u dziecka?

Zaczyna się zwykłym kichnięciem a kończy nieprzespaną nocą. Rodzice przedszkolaków doskonale znają taki scenariusz. Chyba nic nie rozwija się tak szybko jak katar w przedszkolu. Dzieci zarażają się jedno od drugiego. Rano jeszcze zdrowe biegną do swoich kolegów, a po południu wracają zakatarzone i niechętne do zabawy
foto3Może tym razem zamiast kolejnej nieprzespanej nocy terapia podczas snu?

- Często zaprowadzam do przedszkola Olę zdrową, a odbieram ją już z zatkanym noskiem lub cieknącym katarem – o swoich doświadczeniach opowiada mama czterolatki.

Katar i przeziębienie rozwijają się bardzo szybko i są wyjątkowo dokuczliwe, zwłaszcza dla dzieci, ponieważ nie potrafią one dobrze wyczyścić nosa, nie można im podawać wielu środków i nie lubią wpuszczania kropli. W przypadku dzieci naprawdę nie można powiedzieć, że to tylko katar. Dzieci zwykle źle go znoszą. Są marudne, źle śpią i tracą ochotę do zabawy. Katar staje się wówczas problemem nie tylko dla dzieci ale także ich opiekunów.

Katar znika nocą

Idealny środek, to taki, który leczy bez wiedzy dziecka. Olejek Olbas leczy katar podczas snu. Wystarczy skropić olejkiem piżamkę lub pościel a uwalniana kompozycja siedmiu leczniczych składników m.in. mentolu oraz olejków eukaliptusowego, miętowego, goździkowego, kajeputowego i jałowcowego, szybko udrażnia nos i pozwala swobodnie oddychać Dzięki unikalnej kompozycji składników Olbas oil działa przeciwzapalnie i antybakteryjnie. Taka sucha inhalacja (bez użycia wody) przynosi szybki efekt i daje szansę przespania przez dziecko całej nocy. ,

- Olejek Olbas jest doskonale znany rodzicom – przyznaje mama Oli. – Jego skuteczność, wygoda stosowania i bogaty skład olejków eterycznych są najlepszą rekomendacją. Bez stresu i szybko pozwala pozbyć się przykrej dolegliwości. Udrażnia nos, leczy i może być stosowany zawsze gdy zachodzi taka potrzeba.
Inhalacje suche olejkiem Olbas są zalecane dzieciom już od trzeciego roku życia. Starsze dzieci (powyżej 7 roku życia) oraz dorośli mogą dodatkowo stosować olejek Olbas w inhalacji mokrej. Wystarczy nalać kilka kropli do kubka z ciepłą wodą i wdychać uwalniające się opary.

Efekt jest równie szybki jak przy inhalacji suchej.

Wygodne leczenie kataru

Olejek Olbas dzięki swojej unikalnej formie płynu do inhalacji jest wygodny w stosowaniu. Dodatkowo można go łączyć z innymi lekami wspomagającymi leczenie kataru i przeziębienia. Jedna butelka preparatu wystarcza na 40 zastosowań, czyli nawet na cały rok. Można go stosować długotrwale i zawsze w razie konieczności.

- Gdyby tak wszystkie leki mogły być podawane dziecku także w czasie snu, życie rodziców byłoby wolne od wielu stresujących chwil – marzą mamy przedszkolaków. Skuteczny sposób na katar jest szczególnie pożądany w czasie przesilenia wiosennego, kiedy liczba zachorowań wzrasta. Rozwiązanie takie jak inhalacja Olbas oil szybko pozwoli dziecku wrócić do zdrowia, a tym samym do przedszkola i zabawy.

www.fit.pl


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl