Fabryka Ciao to odpowiedź na coraz większą świadomość tego, że cia/o jest ważne – czytamy na fanpage`u krakowskiego obiektu. Fabryka Ciao zdecydowanie wyróżnia się na mapie obiektów fitness & wellness, które w ostatnim czasie pojawiły się na polskim rynku.
2022-05-16 00:00
Udostępnij
Fabryka Ciao w Krakowie

Na powierzchni 1500 mkw. znajdziemy siłownię wyposażoną w sprzęt cardio i siłowy marki Technogym. Są tu również sale fitness i specjalne przestrzenie do treningów indoor cycling na rowerach Group Cycle oraz intensywnych sesji interwałowych SkillX.

Ekscytujące cardio

W strefie cardio znalazły się sprzęty z linii Excite Live 500, w tym bieżnie, orbitreki, a także schody treningowe. Na klubowiczów czeka również rower treningowy nowej generacji. Technogym Bike daje korzystającym dostęp do setek programów, tras outdoorowych, aplikacji treningowych, opcji multimedialnych, treningów z wirtualnym trenerem. Oferuje też możliwość przyłączenia się do zajęć rowerowych prowadzonych na żywo w europejskich studiach.

Bezpieczna siła

Wiele nowości przygotowano w strefie siłowej. Użytkownicy mają do dyspozycji maszyny stosowe Selection 700. Jak zapewnia dystrybutor marki Technogym, jest to sprzęt, na którym w bezpieczny i efektywny sposób przeprowadzimy trening na różne partie mięśniowe. I co ważne: niezależnie od poziomu zaawansowania. Do zróżnicowanego treningu siłowo-funkcjonalnego, klubowicze mogą wykorzystać bramę treningową Dual Adjustable Pulley Fitness.

W grupie raźniej

Krakowski klub może się również pochwalić bogatą ofertą zajęć fitness, takich jak stretching, pilates, joga vinyasa i fly yoga. Dla wielbicieli intensywnych treningów grupowych idealny będzie SkillX. SkillX marki Technogym to koncept treningowy wykorzystujący sprzęt z linii Skill, w tym: bieżnię mechaniczną, ergometr z innowacyjną technologią Aquafeel™ i ławkę Technogym Bench. – Aplikacja dostępna podczas zajęć pozwala na monitoring tętna uczestników w czasie rzeczywistym. Przekłada się to na lepsze dopasowanie treningu do uczestników, a więc szybsze efekty – dodaje przedstawiciel dystrybutora.

– Oprócz wiodącego na rynku sprzętu cardio i siłowego Technogym, krakowski klub Fabryka Ciao został wyposażony w 9 rowerów Group Cycle z najnowszą w Polsce aplikacją. Koncept Group Cycle to innowacyjne podejście do treningu kolarskiego. Uczestnicy ścigają się w czasie rzeczywistym, a wyniki są prezentowane na dużym ekranie. To motywuje do jazdy. Jest to też w pełni interaktywne doświadczenie, któremu towarzyszy muzyka oraz efekty świetlne i wizualne – opowiada o koncepcie Michał Ryters, Dyrektor ds. Sprzedaży i Rozwoju Rynku B2B w Technogym Polska.

– Razem z Technogym przygotowaliśmy dla naszych gości wyjątkową przestrzeń do rozwijania swoich sportowych pasji. Najnowszy sprzęt i cieszące się ogromną popularnością sesje grupowe sprawią, że treningi zyskują zupełnie nową jakość. Tworząc nowy koncept chcieliśmy zaproponować użytkownikom sektora fitness zupełnie nową jego odsłonę – klub zaprojektowany na wzór luksusowych studio, z genialnymi propozycjami treningów interwałowych od Technogym i strefą body&mind. Fabryka ciao powstała, bo chcemy przypomnieć wszystkim, że cia/o jest ważne! – komentuje współpracę Agnieszka Jabłońska, Dyrektor Centrum wellness Fabryka Ciao.

Fabryka Ciao Fitness & More oferuje także inne atrakcje. Jest tam m.in. 25-metrowy sportowy basen, strefa rekreacyjna dla najmłodszych, sauny, grota solna i jacuzzi. Na terenie kompleksu po starej destylarni jest też 6 klimatycznych restauracji. Jest to więc idealne miejsce do odpoczynku, ale i spotkań towarzyskich.