W ostatnich latach branża fitness w Polsce transformuje bardzo mocno, podobnie jak profil i upodobania klubowiczów. Pasjonaci fitnessu dostrzegają, że brakuje na rynku prawdziwej edukacji, służącej rozwojowibranży. I właśnie temu ma służyć nowa inicjatywa – Poland Active. Dziś odbyło się kolejne spotkanie członków organizacji, w którym uczestniczyła redakcja fit.pl. Wspólnie postanowiliśmy połaczyć siły, żeby włożyć swój wkład w edukowanie i dostarczanie rzetelnej, sprawdzonej wiedzy.
2023-10-30 00:00
Udostępnij
Fit.pl łączy siły z Poland Active

Obecnie projekt zbiera zwolenników. Jak napisał na swojej stronie Tomasz Gać, trener personalny, fizjoterapeuta i wiceprezes zarządu firmy Trenerindywidualny.pl Sp. z.o.o. patrzy na projekt z optymizmem:

„Inicjatywa na tym etapie mi się podoba i postanowiłem dać jej szansę oraz poświęcić jakąś część swojego czasu. Traktuję to jako pewne wyzwanie (mam w sobie misję edukacyjną i chęć budowania oraz kształtowania profesjonalnej branży usług) i jeśli tylko ktoś będzie chciał z mojej wiedzy i doświadczenia skorzystać, to da mi to sporo satysfakcji”.

Dla wielu osób w branży wydaje się niemożliwe, żeby znaleźć wspólny język i podjąć działania służące rozwojowi. My uważamy, że jest to możliwe i chcemy wspierać inicjatywę, z którą wyszedł Poland Active. Od początku misją naszego portalu była edukacja, motywacja i przekazywanie rzetelnych, sprawdzonych informacji.