Klub Fitness UP otworzy kolejny punkt w prestiżowym Hanza Tower!

Klub Fitness UP, lider branży fitness, planuje otworzyć swoją najnowszą placówkę w Szczecinie w 2024 roku. Nowy klub znajdzie się w imponującym Hanza Tower, zajmując ogromną przestrzeń o powierzchni ponad 2000 mkw. To wyjątkowe wydarzenie przyniesie mieszkańcom Szczecina nową jakość w dziedzinie aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia.
Aleksandra Załęska
2024-01-11 11:59
Udostępnij
Klub Fitness UP otworzy kolejny punkt w prestiżowym Hanza Tower!

Lokalizacja w Hanza Tower to prawdziwa wizytówka Szczecina. Wysoki na 104 metry wieżowiec, zlokalizowany w samym sercu miasta przy alei Wyzwolenia 50, łączy w sobie ekskluzywne apartamenty z nowoczesnymi przestrzeniami biurowymi, konferencyjnymi i handlowo-usługowymi. W 2024 roku do grona najemców dołączy UP Klub Fitness, stając się największym obiektem w historii marki. Klub, zajmujący ponad 2000 mkw, oferuje innowacyjne rozwiązania, inspirując się sukcesami innych klubów, takich jak ten w Lesznie.

Hanza Tower będzie tętnił usługowo-handlowym życiem, zapewniając mieszkańcom Szczecina ciekawą i różnorodną ofertę. Od początku priorytetem było stworzenie miejsca, w którym można pojawić się zarówno w towarzyskim, rekreacyjnym, zdrowotnym, jak i biznesowym celu.

Klub Fitness UP w Szczecinie zostanie zaprojektowany z myślą o maksymalnym komforcie i efektywności treningów. Miejsce to przełamie stereotypy tradycyjnych siłowni, oferując szeroką gamę aktywności i udogodnień, takich jak strefy zajęć grupowych, obszary dedykowane wolnym ciężarom, maszyny izolowane, strefa funkcjonalna, SPA z sauną i solarium oraz strefa relaksu.

Klub Fitness UP nie tylko zaspokoi najbardziej wymagających klientów i fanów sportu, ale także będzie miejscem promującym ekologię, świadome żywienie i dbanie o siebie. W klubie nie znajdziemy plastikowych butelek ani zbędnych maszyn z gotowym jedzeniem.

Klub Fitness UP planuje wprowadzić nowe standardy w dziedzinie fitness i zdrowego stylu życia, opierając się na idei wspólnoty, wzajemnej motywacji i wsparcia. Ich misja to stworzenie społeczności ludzi, którzy razem pracują nad własnym zdrowiem i kondycją.

Data otwarcia klubu nie jest jeszcze znana, ale zgodnie z zapowiedziami, nowe miejsce będzie dostępne już w drugiej połowie 2024 roku. Szczegóły otwarcia pozostają tajemnicą, jednak zapewniono, że nie zabraknie dobrej zabawy, sportu i edukacji na temat zdrowego stylu życia w duchu #generacjaUP.