Zmiany strukturalne w Xtreme Fitness Gyms: Nowa era rozwoju i innowacji

Styczeń 2024 roku przynosi ze sobą ważne zmiany w Xtreme Fitness Gyms. To moment przełomowy, w którym firma kieruje się ku nowym horyzontom, a jej struktura organizacyjna podlega przemyślanym modyfikacjom.
Ilona Wilk
2024-01-04 08:53
Udostępnij
Zmiany strukturalne w Xtreme Fitness Gyms: Nowa era rozwoju i innowacji

James Cotton na czele jako dyrektor generalny

James Cotton, osoba z doświadczeniem w branży fitness, został mianowany nowym CEO Xtreme Fitness Gyms. Zastępuje on dotychczasowego lidera Łukasza Dojkę, po ponad jedenastu latach funkcjonowania firmy. James Cotton przynosi ze sobą świeże spojrzenie i determinację do dalszego rozwoju marki.

Piotr Ganowicz – nowa rola w strukturze

Piotr Ganowicz przechodzi do kluczowej funkcji Szefa Sztabu. Jego głównym zadaniem będzie koncentracja na najważniejszym zasobie firmy - jej pracownikach. To zmiana, która podkreśla znaczenie kapitału ludzkiego w strukturach Xtreme Fitness Gyms.

Szymon Okrojek na stanowisku dyrektora operacyjnego

Po kilku miesiącach wdrażania Szymon Okrojek objął stanowisko dyrektora operacyjnego. Jego doświadczenie i umiejętności będą nieocenione w dążeniu do osiągnięcia celów strategicznych firmy.

Stabilność w finansach i prawie

Łukasz Nowakowski i Bartłomiej Prorok pozostają na swoich stanowiskach, pełniąc odpowiednio funkcje dyrektora finansowego i dyrektora ds. prawnych. Ich kontynuacja pracy zapewni stabilność i ciągłość w kluczowych obszarach działalności firmy.

Wzmocnienie zespołu handlowego

Od lutego Senior Team zostanie wzbogacony o nowo powołanego Dyrektora Handlowego. To krok ku jeszcze skuteczniejszej strategii sprzedaży i ekspansji na nowe rynki.

Ostatecznie, obecny prezes Xtreme Fitness Gyms, Łukasz Dojka, z zaszczytem ogłasza, że obejmie stanowisko Prezesa Zarządu, wspierając Zespół Seniorów, będzie kierował strategią firmy w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu rynkowym. Dodatkowo, jako dyrektor generalny nowego modelu biznesowego XtremeKids.pl, będzie odpowiadał za kształtowanie przyszłości obu przedsiębiorstw.

Zmiany w Xtreme Fitness Gyms są wyrazem ambicji i determinacji w dążeniu do sukcesu. Z nowym zespołem kierowniczym i jasno określoną wizją, firma jest gotowa na kolejne wyzwania i osiągnięcia. Wspólnie gratulujemy zespołowi i życzymy kolejnych spektakularnych sukcesów w nadchodzącym roku!