fit.pl mobile logo

Andrzej Nejman i Magda Soszyńska

Para 7. Andrzej Nejman i Magda Soszyńska


Andrzej Nejman

Obecnie kojarzony przede wszystkim z roli Waldka z serialu "Złotopolscy", która niewątpliwie przyniosła mu wielką popularność. Ale debiutował już w wieku 10 lat w serialu telewizyjnym dla dzieci zatytułowanym „Rozalka Olaboga”.
Ukończył Akademie Teatralną w Warszawie. Ma na swoim koncie wiele poważnych ról. Wystąpił m.in. w serialu „Dom”, w filmach „Matka swojej matki”, „Samowolka”, „Poranek Kojota”. Na stale związany jest z Teatrem „Kwadrat”.

Andrzej Nejman rozpoczynając zdjęcia do programu „Taniec z gwiazdami” wierzył w to, że nauczy się tańczyć. Niestety jego wiara legła w gruzach. Co prawda miał zajęcia z tańca w szkole teatralnej, ale należał do grupy studentów, którzy nie traktowali tych zajęć poważnie, czego dzisiaj bardzo żałuje.

Andrzej wspomina, że program zmusił go do złamania kilku męskich zasad. Musiał ubrać się w obcisły strój wyszywany świecidełkami i buty na obcasie, chociaż zarzekał się, że nigdy tego nie zrobi. Niestety tańce latynoamerykanskie mają swoje wymagania i na nic się zdały jego protesty.

Drugi cios w jego męskie ego to konieczność zaakceptowania tego, że prowadzi go kobieta. Niestety jego desperackie próby ustanowienia innych relacji spełzly na niczym. Tak twierdzi Andrzej, ale chyba jest wobec siebie zbyt krytyczny...


Magdalena Soszynska

"Na tańce" zapisali ją rodzice w wieku 8 lat po przeczytaniu ogłoszenia w lokalnej gazecie. Od tamtej pory taniec stał się jej główną pasją. Wzięła udział w wielu turniejach tańca, ale największym jej przeżyciem był Puchar Europy w Moskwie, gdzie zajęła 5 miejsce. Poziom turnieju był bardzo wysoki i nie spodziewała się, że dojdzie tak wysoko w kwalifikacji. Jej tanecznym partnerem jest Marcin Hakiel, podobnie jak on reprezentuje taneczna klasę „S” w tańcach latynoamerykanskich i klasę „A” w tańcach standardowych.

Magda przyznaje, że przed każdym występem ma ogromną tremę i bardzo przeżywa udział w każdym turnieju. Jej sposób na stres to długie i spokojne śniadanie, dlatego najtrudniejsze są dla niej turnieje, które zaczynają się o godzinie ósmej rano.
Magda jeśli nie tańczy to dla odmiany lubi wyskoczyć na jakąś imprezę, żeby... potańczyć.

Jest osobą radosą ale trudno jej opanować emocje. Żartuje, że razem z Andrzejem Nejmanem dobrano ich charakterkami i podczas treningów zdarzały im się małe wojny.


www.fit.plPODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl