Wszystko wskazuje na to, że tak! Edward Miszczak, szef stacji TVN podkreśla, że fani tanecznego show bardzo tęsknią za swoimi ulubieńcami - roztańczonymi gwiazdami, dlatego wiosną program ma wrócić na antenę. To, kto zasiądzie w jury 14. edycji jest oczywiście tajemnicą, a fani już marzą o sędziowskim składzie z pierwszych edycji programu
fit.pl
2013-08-20 00:00
Udostępnij
13. edycja"Tańca z gwiazdami" nie należała do szczególnie udanych. Widzowie narzekali na sędziów i prowadzącym, jednak, gdy w 2011stacja zapowiedziała przerwę w emisji, wydawało, że program z powodu utraty popularności, nie wróci już na antenę. Tymczasem niewykluczone, że wiosną 2014 roku znów zobaczymy swoich tanecznych ulubieńców oraz gwiazdy, pląsające na parkiecie.

taniec zgwiazdami3a

Kto mógłby wystąpić w kolejnej edycji? Aktorów i celebrytów mamy pod dostatkiem, ale castingi ruszą dopiero w grudniu. Wtedy to poznamy oficjalną listę murowanych kandydatów do zdobycia kolejnej kryształowej kuli i samochodu.

Prócz znanych i lubianych gwiazd, które jeszcze nie wystąpiły w zacnym show, a z pewnością będą miały szansę, widzowie po cichu liczą na powrót starej ekipy jurorów. Zbigniew Wodecki i Beata Tyszkiewicz mieli bardzo wiernych fanów i wielbicieli. Także Katarzyna Skrzynecka u boku Piotra Gąssowskiego doskonale sprawdzała się w roli prowadzącej, ale z powodu ciąży,  może bardziej  wieku musiała ustąpić miejsca świeższej wówczas, Nataszy Urbańskiej.

Pomimo licznych spekulacji z niecierpliwością czekamy na 14. edycję i pierwszą po tak długiej przerwie.


www.taniec.fit.pl