Wiosną "Got to Dance" z nową prowadzącą!

Nie kto inny, ale właśnie Anna Głogowska – utalentowana tancerka i uczestniczka tanecznego show "Taniec z Gwiazdami" zastąpi dotychczasową prowadzącą program "Got to Dance", który pojawi się w wiosennej ramówce Polsatu
fit.pl
2013-01-24 00:00
Udostępnij
Wiosną
ania kacper finalMaciej Dowbor już może zacierać ręce, bo jego partnerką w programie "Got to Dance" będzie znakomita Ania Głogowska.

Nowa gospodyni tanecznego show ma ogromne doświadczenie w branży tanecznej. Jest niezwykle sympatyczna, uśmiechnięta i ciepła, pytanie tylko czy tak, jak jej partner, ma predyspozycje do prowadzenia telewizyjnych show?

Do tej pory Ania stała, a właściwie tańczyła, po drugiej stronie, wiosną to ona będzie wspierać zawodników i dyskutować z jury. Jak poradzi sobie w nowej roli. Myślicie, że Piotr Gąssowski pomoże ukochanej odnaleźć się w nowej roli, dając lekcje błyskotliwej konferansjerki?

Mamy nadzieję, że Ania ze wsparciem fanów i Piotra odnajdzie się w roli prowadzącej. Przekonamy się o tym już 1 marca podczas emisji pierwszego odcinka 3. edycji "Got to Dance".

www.taniec.fit.pl