Występujący w "Tańcu z Gwiazdami" aktor nie tylko nauczył się tańczyć, ale także zgubił kilka zbędnych kilogramów
fit.pl
2009-05-06 00:00
Udostępnij
Bartek Kasprzykowski zgubił 10 kg

Występujący w "Tańcu z Gwiazdami" aktor Bartek Kasprzykowski nie tylko nauczył się tańczyć, ale także zgubił kilka zbędnych kilogramów. Aktor waży teraz 10 kg mniej niż w momencie rozpoczęcia zdjęć do programu.


Kasprzykowski niby nie był jakoś przesadnie gruby, ale i do najszczuplejszych nie należał. Teraz z całą pewnością wygląda lepiej, a lepsza forma pewnie pozwoli mu skuteczniej powalczyć o główne trofeum w „Tańcu z Gwiazdami”, jakim jest samochód marki porsche.


10 kilogramów to niemało, a co ciekawe aktor ponoć nie musiał stosować żadnej diety. Wystarczyły intensywne treningi i litry potu wylewane przy szlifowaniu kolejnych układów tanecznych. Spory udział w pozbyciu się nadliczbowych kilogramów Kasprzykowskiego miała jego partnerka Blanka Winiarska, która jest ponoć bardzo wymagającą nauczycielką. Tylko pozazdrościć.


To już nie pierwszy przykład na to, że udział w "Tańcu z Gwiazdami" może działać jak kuracja odchudzająca. Do zgubienia kilku kilogramów przyznawali się m.in. Marcin Mroczek, Olivier Janiak, Katarzyna Cichopek, czy Katarzyna Figura.


Dla nas to tylko dowód na to, że jeśli zależy nam na ładnej sylwetce, to warto zastanowić się nad tańcem.


www.fit.pl