Aktorzy z serialu „Przepis na życie” miniony długi weekend spędzili bardzo aktywnie, nie tylko na rodzinnych spotkaniach przy grillu. Zobacz kto uprawiał jakie sporty!
fit.pl
2011-05-04 00:00
Udostępnij
Przepis na… aktywny weekend
magdakumorek tekstNie zawsze zachowują się tak, jak powinni, ale jeśli chodzi o zamiłowanie do aktywnego wypoczynku, można brać z nich przykład. W pierwszy majowy weekend znane gwiazdy nie leniuchowały na kanapie, tylko spędziły go w ruchu, dbając o swoją formę i dobre samopoczucie. 

Zdrowy styl życia według gwiazd "Przepisu na życie" :

Magda Kumorek w serialu wciela się w rolę głównej bohaterki Anki Zawadzkiej. Prywatnie aktorka uwielbia jeździć na rowerze. Rowerowe wycieczki pomagają jej utrzymać dobrą kondycję i są sprawdzonym sposobem na odreagowanie codziennych stresów. Najbardziej relaksują ją wycieczki po lesie i polnych drogach Mazur.

Piotr Adamczyk, który gra Andrzeja Zawadzkiego - męża Anki, preferuje grę w squash. Razem ze swoim kolegą  umówili się w sobotę w jednej z warszawskich  hal sportowych. Panowie wyszli po grze bardzo zmęczeni, ale w wyśmienitych humorach.

Borys Szyc, czyli serialowy szef kuchni, w której pracuje Anka. W długi weekend Borys  wybrał się ze swoją córką na rolki. Park, w którym jeździli to doskonałe miejsce na tego typu aktywność. Są tam specjalne alejki umożliwiające szusowanie na rolkach. Borys nie radził sobie tak dobrze na rolkach, jak jego kilkuletnia pociecha, ale bardzo się starał, żeby nie przynieść jej wstydu. Dziś pewnie liczy siniaki!
 
Maja Ostaszewska – bliska przyjaciółka Andrzeja Zawadzkiego. W weekend była widziana na basenie. Aktorka bardzo dobrze pływa. Jej ulubiony styl to delfin. W czepku i okularach była nie do poznania, a w wodzie poruszała się jak zawodowa pływaczka.

www.fit.pl