fit.pl mobile logo

Beyonce Knowles

Piosenkarka słynie raczej z okrągłych kształtów, ale to zmuszą ją do większej pracy nad kontrolowaniem własnej wagi
Piosenkarka słynie raczej z okrągłych kształtów, ale to zmuszą ją do kontrolowania własnej wagi. W utrzymaniu swojej wagi w rozsądnych granicach pomaga jej niezwykle popularna wśród gwiazd dieta South Beach.

Główna ideą tej diety jest to, by dobierać produkty według tzw. indeksu glikemicznego. Chodzi o to, by utrzymywać poziom węglowodanów w organizmie na określonym poziomie. Jeśli indeks wynosi mniej niż 50, poziom insuliny we krwi jest stabilny i w organizmie nie odkłada się tłuszcz. Żeby schudnąć, należy jeść produkty o niskim indeksie glikemicznym, a później w celu utrzymania wagi, indeks nie może przekraczać 50. Produkty o niskim indeksie glikemicznym to np. sałata, brokuły, orzeszki ziemne, gorzka czekolada, wiśnie, odtłuszczone mleko, jogurt i spaghetti.

Jak to wygląda w praktyce? Kiedy Beyonce chce schudnąć, je produkty, których wartość glikemiczna wynosi nie więcej niż 35. Dzięki temu zdarzało jej się schudnąć nawet 5 kilogramów w ciągu dwóch tygodni. Później może sobie pozwolić na jedzenie bardziej wartościowych rzeczy, ale i tak zakazane są m.in. chleb, ryż, makaron, piwo, miód, cola itp. Przykładowy jadłospis Beyonce to np. naleśniki z twarogiem na śniadanie, rumsztyk z czerwoną kaszą na obiad i filet z ryby po prowansalsku z gotowanymi ziemniakami na kolację.

Beyonce ma też opracowane triki, które pomagają się w walce z nadwagą. Na przykład dba o to, by spać przynajmniej 9 godzin na dobę. Regularny sen hamuje bowiem apetyt, dodaje energii i przyspiesza wydzielanie hormonu pobudzającego łaknienie. Ponadto, kiedy Beyonce się odchudza prowadzi dziennik. To ułatwia jej kontrolowanie tego, ile je, a ponadto pomaga opracowywać jadłospis.

Ostatnio piosenkarka trochę przesadziła z odchudzaniem. Podczas przygotowań do roli w filmie „Dreamgirls” żywiła się tylko sokiem cytrynowym, syropem klonowym i wodą. Wszystko to po to, by zmieścić się w ubrania mniejsze o dwa numery od tych, które nosi na co dzień. Musiała zrzucić kilka kilogramów, żeby wyglądać wiarygodnie w roli 16-latki. Udało się schudnąć, ale Beyonce powiedziała potem: dosyć! I pofolgowała swoim słabościom. – Mam znowu moje ciało – cieszyła się później. – Najzabawniejsze było to, że mogłam jeść pączki i inne wysokokaloryczne produkty.

Beyoncé stwierdziła ponadto, że zamierza założyć rodzinę i dlatego zamiast się głodzić postanowiła zdrowo się odżywiać i wrócić do poprzednich kształtów. – Nadal zamierzam nagrywać płyty i kręcić filmy, choć z pewnością zwolnię tempo - stwierdziła.

www.fit.pl

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka
Kasia Iberszer

GORĄCO polecam Mgr Igora Mieńkowskiego. Całe życie miałam problemy z nadwagą, głównie spowodowane genetycznymi uwarunkowaniami, ale też i moim stylem życia, nigdy nie zdecydowałam się z tym walczyć, aż zobaczyłam promocję tego trenera i słyszałam o nim opinie. Jak każdy na początku raczej nie pałałam do tego pomysłu zbyt dużym optymizmem, bo wielokrotnie podejmowałam już próby różnych diet i zawsze rezygnowałam. Tym razem jednak motywacja, wsparcie i plan treningowy otrzymany od trenera Igora zdziałały cuda. Już po 3 miesiącach widzę ogromną zmianę w moim wyglądzie, mimo że jest przede mną jeszcze droga do wymarzonej sylwetki, to już nie wstydzę się wyjść na ulicę w sukience. Bardzo cieszę się, że zdecydowałam się na współpracę z tym trenerem i gdybym musiała zrobiłabym to jeszcze raz, ponieważ marzyłam o zachodzących zmianach już bardzo długo. Bardzo polecam każdemu współpracę z tym trenerem, ponieważ do każdego podchodzi on indywidualnie i z profesjonalizmem. Adres jego strony to www.igortreneronline.pl

Zgłoś nadużycie-

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl