Plan treningowy Jennifer Lopez jest lepszy od jej diety. Artystka pozwala sobie od czasu do czasu na małe słodkości, ale do ćwiczeń podchodzi naprawdę rygorystycznie
fit.pl
2010-09-01 00:00
Udostępnij
Trening Jennifer Lopez
Jennifer Lopez jest ostatnio ogromną fanką ćwiczeń cardio. Jej trening bazuje na tej formie, ale jest mocno zróżnicowany. Popularna piosenkarka dużo biega w terenie, a gdy pogoda na to nie pozwala wskakuje na automatyczną bieżnię. Używa jej także do treningu chodu w tył. Ustawia wtedy urządzenie na niewielkie nachylenie.

Choć gwiazda nie wygląda na miłośniczkę sztuk walki do swojego treningu włączyła także elementy kick-boxingu. Ćwiczy uderzenia i markuje ciosy nogami.

Po sekcji cardio latynoska piosenkarka przechodzi do ćwiczeń siłowych. Tym jednak poświęca mniej uwagi, bo szybko ją nudzą. Wie jednak, że są niezbędne. Jennifer Lopez podnosi niewielkie ciężary, a potem ćwiczy przysiady i brzuszki.

W sumie cały trening piosenkarki trwa około 60-90 minut w zależności od ilości czasu jakim dysponuje. Przeznacza na niego 4-5 dni w tygodniu. Efekty widać gołym okiem.

Po intensywnym wysiłku przychodzi czas na relaks – Ćwiczę wtedy jogę. A jeśli jest możliwość idę na masaż. Kocham wszystkie SPA - śmieje się Lopez.

Artystka często mówi o zdrowym stylu życia. Sama nie pali i nie pije. - Mogę bawić się bez alkoholu. Tak zostałam wychowana – tłumaczy.

www.fit.pl