Co chwila docierają do nas informacje o nowych trenadach fitness. Zumba, PIloxing już zdobyły fanów na całym świecie. A ostatnio sale fitness zapełniają się na zajęciah Bokwa fitness
fit.pl
2012-08-22 00:00
Udostępnij
Bokwa fitness - opanuje Polskę?


Nazwa Bokwa jest kombinacją dwóch wyrazów („bo” pochodzi od light kick boxingu, a „kwa” odnosi się do tańca afrykańskiego i kultury Kwaito). Bokwa Fitness to intensywne ćwiczenia łączące elementy południowo afrykańskiego tańca wojennego, kickboxingu i stepu. Ruchy w Bokwa Fitness są kombinacją figur, liter i numerów oraz znaków amerykańskiego języka migowego. Atmosferę zajęć dodatkowo podgrzewają towarzyszące im gorące rytmy latynoskie, afrykańskie, a także muzyka house i pop.

Bokwa finess została swtorzona w 2000 roku przez tancera Paula Mavi. Zajęcia zostały stworzone dla każdego, niezależnie od płci i wieku.

Szybkie i gwałtowne ruchy w Bokwa Fitness gwarantują nie tylko świetną zabawą, ale i ułatwiają odchudzanie oraz modelowanie sylwetki.

W zajęciach może uczestniczyć praktycznie każdy – od kilkulatka do seniora. Nawet dwie lewe nogi nie stanowią przeszkody dla rozpoczęcia przygody z Bokwa Fitness – nie musisz być perfekcyjnym tancerzem, by dobrze sobie na nich radzić. Nic dziwnego, że zdobyła już miliony fanów na całym świecie.www.fit.pl